Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UTG Mp5 AEG


Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmmm, o metodzie z mikrofonem to jeszcze nie słyszałem

 

Metoda mieżenia mikrofonem

 

Mi na semi i na auto strzela ogniem ciągłym:]

 

A mi na semi i auto strzelał pojedyńczym albo wogule:) okazało się że te dwa styki nie są wystarczajaco dogięte i jeden z nich nie dotykał blaszki w płytce selektora ognia.

 

Akurat selektory ognia bo chyba o to ci chodzi to w tych mp5 chyba jakies wogule uposledzone sa bo dziwnie chodzą, ale działaja i nie odpadają narazie Smile.

 

no masz racje wszystkie jakieś takie są że trzeba przy nich pogrzebać żeby zaczeły chodzić w miarę normalnie.

Link to post
Share on other sites

po włożeniu 120M z prowadnicą z łożyskowaniem nadal działa, szybkostrzelność nieznacznie mniejsza, wkładanie silniejszej niż 8.4 baterii jest więc bez sensu. chyba że ktoś lubi marnować amunicje, ma kompleksy i nadrabia celność ścianą ognia z hi-capa. tak to jest jak sie za dużo amerykańskich superprodukcji naogląda. po regulacji imbusem w stopce kolby chodzi już gładko i bez zacięć. będe sukcesywnie dawał znać jak tam dalej z upgradem i zużywaniem części.

ps. zasięg na razie niezbadany, moc: z paru metrów z puszki zostały dosłownie strzępy. denko jest przebijane krótką serią.

Link to post
Share on other sites
dawid_o napisał:

po włożeniu 120M

 

M to znaczy? PDI ? Systema?

 

już pisał ze systema!

 

 

Witam:) chciałbym prosić kompetentnych o odpowiedź: zmieniłem sprężyne na 120M, prowadnice z łożyskowaniem przy okazji. i mam taki problem: złożyłem to wszystko razem i skręciłem broń po czym postanowiłem ją odpalić. włożyłem silnik, podpiąłem kabelki i docisnąłem pokrywe stopki i wcisnąłem spust. usłyszałem tylko pojedyńczy stuk. tak samo na semi jak i na auto. nie naciąga. sam silnik działa, wiruje szybko. czy mam znowu rozbierać gearbox czy może silnik wkłada sie w jakiś specyficzny sposób a może po prostu ta bateria nie pociągnie 120 systemy??

ps. czerwony kabelek powinno sie dawać do plusa czy do minusa??[/url]

 

[ Dodano: Pon 16 Sty, 2006 19:43 ]

Pytanie do doświadczonych maniaków ile taki g-box moze wytrzymać czasu przy M120?

Link to post
Share on other sites

Na 150PDI, po paru intensywnych strzelankach na mrozie na 9,6v zaczął koledze pękać identyczny GB w R6. Nie tak jak w Classic Army - na bolcach trzymających głowicę cylindra okazał się skubaniec mocny. Za to stopniowo odrywa się cały przód zaczynając od krawędzi wycięć na cylinder. Póki co wciąż działa.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko:

Ostatnio porównywałem moją mp5 z innymi tej firmy, oraz fotkami w airsoftguns.pl oraz na arniesairsoft.

Zaciekawiło mnie, że wszyscy mają oznaczeniaz jednej strony: cal. 6mm BB, a z drugiej jakieś ostrzeżenia. Ja natomiast mam z jednej: MB-R5, a z drugiej WELL made in China.

Dlaczego tak jest?? Mam egzemplarz z jakiejś innej partii, czy jak?? :roll:

Link to post
Share on other sites

czy ktos sie moze orientuje czy tani med-cap z machineguna oznaczony jako [MAG] bedzie pasowal do mp5? linka niestety nie zapodam bo nie zla, ale chodzi mi o SKLEP=>MAGAZYNKI=>MAGAZYNKI DO AEG=>i tu od razu wsykoczy magazynek med cap za 35 zł na 90 kulek oznaczony jako [MAG] ...

Link to post
Share on other sites

będą pasowac , mam dwa u siebie i do mp5 CA wchodzą bez problemu. Z wad moge powiedziec ze sie troszke kolebią na boki i załadowanie 90 kulek jest niełatwe nawet szybkoładowarką , bo sprężyna jest ciasna w magazynku no i strach pchac na siłę bo to plastik choc ładny dla oka :P

Link to post
Share on other sites
mam dwa u siebie i do mp5 CA wchodzą bez problemu
wow myslalem ze gun jest kompatybilny z TM, nie sadziłem że z CA tez, dobrze wiedziec. To pewnie na lato pora bedzie sprawic sobie stałą kolbę CA (bedzie pasowac mam nadzieje...)

 

z tą pojemnością to nie proiblem - bedzie sie ladowac po 70-80 tez starczy...

 

no i standardowy hicap na 240 kul w kieszeni zawsze bedzie :]

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy sprężyna guarder m110 pójdzie na stockowej baterii która jest w zestawie?? :?

 

[ Dodano: Wto 17 Sty, 2006 ]

Mam pytanie czy sprężyna guarder m110 pójdzie na stockowej baterii która jest w zestawie?? :? Jaka będzie wtedy szybko strzelność??

 

[ Dodano: Wto 17 Sty, 2006 ]

Mam pytanie czy sprężyna guarder m110 pójdzie na stockowej baterii która jest w zestawie?? :? Jaka będzie wtedy szybkostrzelność ??

Link to post
Share on other sites

Masz kawałek recenzji Copera

 

"PS

W testowym egzemplarzu wymieniłem samą sprężynę na SP 110 Guardera – wszystko chodzi jak należy. Wynik 335 fps na 0,2g. Sprawdzę bebechy po kilku tysiącach kulek – dam znać."

 

z tego wynika że wstawił samą sprężyne więc powinno pujść nie któży wstawili nawet 120 systemy

 

[ Dodano: Sro 18 Sty, 2006 07:53 ]

mam takie samo pytanie jak cirko czy ta przejścióweczka pasowała by do well`a? bo w well`u jest gwint wewnętrzny a ja nie widze w tej przejściówce 2 gwintów zewnętrznych (jeden żeby wkręcić do guna a drugi na tłumik)!

 

jakby ktos miał przejściówke i tego guna to prosił bym o sprawdzenie.

 

A co do upgradów to tu macie o tym wątwk

Link to post
Share on other sites

hmmm...porownalem odrzut przy strzale z m15 CA. I okazuje sie ze m15 nie ma odrzutu przy strzale, natomiast MP5 wella ma! nie jest to moze jakis wielki hardkick, ale mimo to - jest wyraznie wyczuwalne kopniecie...czy to normalne czy tylko ja mam jakis zj****y egzemplarz?

Link to post
Share on other sites
Tak tylko że ona jest do mp5k i pdw nie pasuje do zwykłych mp5-tek

 

Circo napisał że do MP5 CA montuje się te przejsciówki za pomocą śrubki a w MP5 Well jest gwint więc zwykła odpada a tylko przejściówki do MP5k mają z obu stron gwinty więc powinna pasować!

Link to post
Share on other sites

Witam.

Troszkę odbiegnę od tematu rozmowy :wink:

Po złamaniu kolby zdjąłem ją-mechanizm, któru ma utrzymywać kolbę w danej pozycji jest z plastiku-nie wiem czy w TM i CA tak jest, ale niezbyt mi się to podoba :| W M4 też się nie postarali z kolbą...

Ale i tak MP5tka WELLa wymiata :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...