Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć wszystkim! Przymierzam się do kupna MP7, najlepiej gazowego z blowbackiem (używanego). Zależy mi na jakości materiałów oraz wykonaniu. Oczywistą odpowiedzią byłoby TM, lecz niestety, jestem gimbazjalistą, który odkłada pieniądze z reszty z zakupów ;) Jaką fajną, tanią, dobrą i w miare wytrzymałą (skoro zamierzam być drugim właścicielem) alternatywę dla TM polecilibyście? Mój budżet to ca. 300zł. Z góry dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

Jak masz mało kasy i bardzo ograniczony budżet, a na dodatek nie masz stałego źródła pieniędzy, to po cholerę kupujesz replikę gazową? Żeby po miesiącu nie mieć za gaz i sprzedać, tracąc połowę wartości? Już nawet nie wspominam o serwisowaniu co pół roku i przeglądzie co tydzień. Kup MP5K Galaxy i nie fantazjuj o replikach z wysokimi kosztami eksploatacji. Ludzie, kiedy wy się wreszcie nauczycie że gaziaki kosztują?

Link to post
Share on other sites

W Twoim budżecie nie ma gazowej repliki MP7, którą można polecić, bo w tej cenie trafisz na egzemplarze z bogatą historią albo kompletnie zajechane, nie warte reanimacji szroty, albo na SMG8 WE, które już na starcie jest szrotem. Zbieraj resztę z zakupów, psy sąsiadom wyprowadź, niepotrzebne graty na allegro sprzedaj i oszczędzaj.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...