Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
PS TACTICAL GEAR

Uwagi i komentarze

Recommended Posts

Wydzielone z tematy [krawiec] archenemy1985. Y.

 

Chciałbym jedynie zauważyć, że jedynym producentem który ma pozwolenie na wykonywanie ładownic projektu Supera jest PS Tactical Gear. Rozumiem, że Polska staje się chinami europy i kopiarstwo sięga powoli zenitu (niektóre firmy robią tylko to) jednak co innego szyć rzeczy zagraniczne, często nieosiągalne, a co innego kopiować wzory polskie praktycznie dostępne dla każdego... Prosiłbym więc o zaprzestanie szycia tych ładownic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o osoby m.in. Z tego forum które zajmują się robieniem kopii sprzętu bardzo ciężko dostępnego (np. W AOR1). Rozumiem również pojedyncze sztuki customów (naprawdę pojedyncze) a nie opieranie swojej produkcji np tylko na kopiach JPC jak niektórzy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy twoje pytanie ma na celu nasunięcie wniosku, że jeżeli coś nie jest zastrzeżone jako wzór przemysłowy to można to z czystym sumieniem kopiować? Bo jeżeli tak, to niestety Polska tym bardziej zasługuje na miano chin europy przy tego typu rozumowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pytanie ma na celu nasunięcie wniosku, że jeżeli coś jest tańsze, lepiej wykonane, z lepszych materiałów i w krótszym czasie, to dla klienta (np. mnie) jest to lepsze. W Chinach zazwyczaj robi się gówno z gówna (o szpej mi chodzi). U nas chłopaki robią bardzo fajne rzeczy z oryginalnych materiałów.

 

Jeżeli Archenemy robi te same ładownice (poniekąd twojego pomysłu) co ty krócej i lepiej, to tylko świadczy o tym, że lepiej opanował pewne umiejętności krawieckie. Wolałbym kupić od niego tego typu ładownice, ponieważ nie czeka się miesiącami na pierdoły, jak u ciebie, to i kontakt z nim jest o niebo lepszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kończąc dyskusję, aby nie zaśmiecać koledze tematu - jeżeli ktoś robi kopię, nie ważne jakiej jakości, to wciąż jest to kopia, co nie jest do końca dobrym działaniem ( przykład Phantoma i Eagle Ind.).

 

Btw. Skoro mówisz, że jest to lepsze i z lepszych materiałów, to rozumiem, że Archenemy używa czegoś lepszego niż cordura pierwszego gatunku, rzepy alfatex, plastiki ITW NEXUS i nici Amann? No i oczywiście posiadasz moje ładownice z najnowszych serii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...