Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika długa, elektryczna do 400 zł na początek ?


Recommended Posts

AUG to rembrand APS, jest temat na forum w drugiej klasie. Co do emki to chyba mogę uchylić rąbka tajemnicy i powiem, że w przeciągu miesiąca pojawi się recenzja na Wmasg. Oprócz tego, że z całości jest z plastiku to fajna replika, lecz ja dozbierałbym do AUGa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dozbierałem trochę funduszy na replikę i teraz zastanawiam się jaką kupić do 700 zł

Replika ma być do rozgrywki w lesie.

 

Zastanawiałem się nad czymś od cymy (cm.008,cm.005) albo nad tym http://gunfire.pl/pr...-RASII-CQB.html z góry mówię że nie chcę "kałachów"

 

Na forum trochę jest o tych cymach i o tej replice boyi, uważnie przeczytałem te tematy, mimo to nadal jestem niezdecydowany.

 

Może istnieje lepszy wybór niż podane prze ze mnie repliki ?

Link to post
Share on other sites

To ak mi nie pasuje estetycznie,

 

Specny na GF są fajne, i nie wykraczają bardzo za mój budżet (nie mowie o tych 1000zł <)

 

Jaką miałeś ?

Ciekawi mnie ten system szybkiej wymiany sprężyny, nie jest on jakiś awaryjny ?

 

 

Link to post
Share on other sites

Miałem B02, zewnętrzne zajebista, wewnętrznie wypadałoby, ogarnąć trochę (podkładkowanie, smarowanie, gumka HU tłok, głowica tłoka i dysza), ale po tym replika świetnie działa. Aktualnie braĺbym jakąś dłuższą wersje.

 

Miałem B02, zewnętrzne zajebista, wewnętrznie wypadałoby, ogarnąć trochę (podkładkowanie, smarowanie, gumka HU tłok, głowica tłoka i dysza), ale po tym replika świetnie działa. Aktualnie braĺbym jakąś dłuższą wersje.

Link to post
Share on other sites

No ja z tym budżetem brał bym mp5 cymy.

Mp5 może być, czy m4 musi? Bo nic innego lepszego niż specna nie ma, która i tak wymaga

przesmarowania w środku, bo wiele osób pisze, że albo za mało smaru albo nawalone go za dużo.

Edit:

A i dziwne, że akurat w specnie taki problem, jest to chińczyk to mogłoby się to zdarzać w innych replikach, a jakoś o tym nie słychać. Albo goście u których to czytałem mieli awaryjne sztuki.

Edited by blunk
Link to post
Share on other sites

Doczep do mp5 ćwierć metra tłumika i masz upragniony kij do kiełbasek. Jeśli chodzi o opłacalność zakupu (tym bardziej dla nowego) to mp5 bym proponował, jeśli bardziej o Cool Factor to oczywiście emeczka.

94 posty w temacie, może czas podjąć męską decyzję? :icon_neutral2:

Link to post
Share on other sites
Doczep do mp5 ćwierć metra tłumika i masz upragniony kij do kiełbasek. Jeśli chodzi o opłacalność zakupu (tym bardziej dla nowego) to mp5 bym proponował, jeśli bardziej o Cool Factor to oczywiście emeczka.

94 posty w temacie, może czas podjąć męską decyzję? :icon_neutral2:

Hehe

 

Zdecydowałem się na tą specne, ewentualnie może zmiennie zdanie na mp5 , bo faktycznie wszyscy mi ją doradzaja, tłumacząc że zawsze mogę zrobić downgreada i mieć świetną replikę do CQB natomiast m4 wygląda po prostu bosko :D

 

Link to post
Share on other sites

Bosko to ona będzie wyglądać na ścianie jak Ci odmówi posłuszeństwa ew. kup wydmuszke i powieś na ścianie.

Jak chcesz to Ci sprzedam SA B01 :D strzelać strzela, gwarancji nie ma ale będziesz miał boską emke za małe pieniądze :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...