Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika długa, elektryczna do 400 zł na początek ?


Recommended Posts

No dobra, tylko za dużo o tym KWA się naczytałem.

Nie przeczytałeś wszystkiego.

 

 

Genialne wewnętrznie itp.

Jakieś super wytrzymałe podzespoły? Eee, no nie bardzo. O ile zębatki są na plus, to cała reszta to przeciętnej jakości części, do tego udziwniona komora, więc za ciosem i pneumatyka. Silnik ze szczoteczki do zębów.

Super body z grawerowanymi oznaczeniami palnej? Niet, również odlew, lub plastik w bieda wersjach, oznaczenia jeszcze bardziej kiczowate niż oklepany orzełek czy dead frog. Mianowicie logo tego producenta karabinów na kulki, dzięki temu nikt się nie nabierze że to palna. Są też wyjątki, ale kosztują w okolicach dwóch tysięcy.

 

No to niech bierze Specnę tylko czemu tą za 870zł a nie jakąś za 700zł skoro tylko zewnętrznie się róźni.

 

Pewnie dlatego, że ma taką możliwość. Z resztą - to jego prywatna sprawa.

Edited by EndeBeats
Link to post
Share on other sites
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra, tylko za dużo o tym KWA się naczytałem.

Genialne wewnętrznie itp.

No to niech bierze Specnę tylko czemu tą za 870zł a nie jakąś za 700zł skoro tylko zewnętrznie się róźni.

 

Tą dlatego że ta mi się akurat podoba :icon_smile: po za tym chyba jest najdłuższa ze wszystkich co wpływa "o ile się nie mylę" na zasięg.

 

Z tych "trochę" tańszych podoba mi się tylko B-02 - http://gunfire.pl/pr...rms-SA-B02.html

Ale ma ona lufę (wewnętrzną) 290 mm, a nie tak jak B-02 350 mm.

A 6 cm chyba robi jakąś różnice.

Edited by Centiimel
Link to post
Share on other sites

Mnie się wydaje, że wiedza polega na tym, by zdobywać ją własnym doświadczeniem, a słowami mądrych ludzi popierać..bo najpierw tych mądrych trzeba odnaleźć tak by się ich założenia z prawdą pokrywały ;-)

A to, że Ty przeczytałeś, że KWA jest dobre, to zachowałbym raczej dla siebie bo robisz tylko zamęt tak w zasadzie. Nie miałeś nigdy KWA w ręce, to nie opowiadaj o niej, że jest najlepsza itd.

Co do drugiego pytania, to znowu kłania się myślenie..bo ta za 700 zł ma plastikowy front grip bez szyny ris, a ta za 870 mamowych szelestów ma metalowego RISa wartego trochę więcej..może dlatego?

 

 

Na dzień dzisiejszy do 1000 zł brałbym Specnę (szkoda, że trochę podrożały..jak brałem swoją, to była fajna cena, może jak dolarek spadnie to wróci stara..:-)) powiedzmy taką za 800 zł, bo nie wiem który model Cię autorze interesuje, zainwestował 100/150 zł i włożył tam gumkę lepszą, tłok jakiś wytrzymalszy, łożyska, przesmarował i podkładki dobrze wyważył. Taki zestaw zadowoli Cię na pewno. Są to dobre repliki.

Edited by Vaco
Link to post
Share on other sites

Mnie się wydaje, że wiedza polega na tym, by zdobywać ją własnym doświadczeniem, a słowami mądrych ludzi popierać..bo najpierw tych mądrych trzeba odnaleźć tak by się ich założenia z prawdą pokrywały ;-)

A to, że Ty przeczytałeś, że KWA jest dobre, to zachowałbym raczej dla siebie bo robisz tylko zamęt tak w zasadzie. Nie miałeś nigdy KWA w ręce, to nie opowiadaj o niej, że jest najlepsza itd.

Co do drugiego pytania, to znowu kłania się myślenie..bo ta za 700 zł ma plastikowy front grip bez szyny ris, a ta za 870 mamowych szelestów ma metalowego RISa wartego trochę więcej..może dlatego?

 

 

Na dzień dzisiejszy do 1000 zł brałbym Specnę (szkoda, że trochę podrożały..jak brałem swoją, to była fajna cena, może jak dolarek spadnie to wróci stara.. :-)) powiedzmy taką za 800 zł, bo nie wiem który model Cię autorze interesuje, zainwestował 100/150 zł i włożył tam gumkę lepszą, tłok jakiś wytrzymalszy, łożyska, przesmarował i podkładki dobrze wyważył. Taki zestaw zadowoli Cię na pewno. Są to dobre repliki.

 

B03 - http://gunfire.pl/product-pol-1152200032-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B03.html

 

I tak "teraz" jej nie wezmę poczekam na promocję ,albo na spadek kursu dolara.

Link to post
Share on other sites

Hmmm czy przewyższa giety..tutaj bym się spierał, ale to nie jest porównanie w zasadzie żadne. Wiadomo, że v.3 trochę więcej wytrzyma niż v.2. Ja raczej porównałbym Specne i ich eMki do Boyi, PJ, A&K czy tam innych cudów w podobnej cenie i wywnioskował, że jednak Specna bije je pod każdym względem :-)

Jak kupi G36 za te 400 zł, to wkładając 200/250 zł otrzyma ładnego potworka z fajną ilością FPS, a dokładając kolejne 200 zł włoży preclufę no i wyjdzie to 800 zł, a będzie miał już tuning zrobiony i to nielichy. A tak to tylko M4 w stocku będzie za tą cenę..:-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...