Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Coś" za spustem


Recommended Posts

Mam pewien problem związany z muszką celowniczą - rusza się na boki dość razem z górną okładziną..

W ogóle nie mam pinu zabezpieczającego przed "wyjęciem" górnej okładziny (w sumie coś tam jest zrobione, że się trzyma)

Nie wiem po co poprzedni właściciel te drewienka wsadził "pod" muszką..

 

 

Zdjęcia z muszki:

 

183_2015_02_10_20.58.27.jpg

 

276_2015_02_10_20.56.25.jpg

Link to post
Share on other sites

Wsadził te drewienka, bo zgubił stalowe kołki zapewne... I właśnie przez to muszka rusza się na boki. Kołek (a właściwie jego brak) przy rurze gazowej nie ma z tym nic wspólnego.

W ogóle to mógłbyś trochę ogarnąć i o wszystko pytać w jednym temacie, a nie w dziesięciu :icon_razz:

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

No to w jakim sklepie? Proszę o konkrety :icon_razz:

W Bisztynku co środę jest rynek i tam czasem przyjeżdża taki Pan, który sprzedaje różne pierdółki, powiedzmy, ogólnotechniczne. Zazwyczaj ustawia się bliżej wjazdu od strony Urzędu i przychodni niż od Wójcika. Bywał też w niedziele w Biskupcu pare razy. On ma mnóstwo różnych rzeczy i ja bym najpierw u niego pytał. To jak? Przyjedziesz?

A tak na poważnie. Stary, odrobinę samodzielności! Poszukaj!

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Podasz stronę na której moge szukać? Obszukałem taiwangun, gunfire, militaria ^^

W sumie to nie wiem czy któryś sklep internetowy asg będzie miał takie "kołki" - raczej już całe muszki, ale obszukałem się i nie znalazłem takiej, która by pasowała do rk 01.

Edited by wgnsy123
Link to post
Share on other sites

Mam pomysł! Weź element do którego kołek ma wejść. Następnie idź do sklepu z narzędziami, metalowego czy jakiegoś innego technicznego i (werble) popytaj o kołek pasujący do tego elementu (ba dum tsssss). Serio, nie trzeba wszystkiego kupować w sklepie airsoftowym. Ba! To nawet nie musi być nazwane kołek - może być kawałek odpowiednio grubego, sztywnego i długiego pręta (drutu).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Podasz stronę na której moge szukać? Obszukałem taiwangun, gunfire, militaria ^^

W sumie to nie wiem czy któryś sklep internetowy asg będzie miał takie "kołki" - raczej już całe muszki, ale obszukałem się i nie znalazłem takiej, która by pasowała do rk 01.

Nie ma na stronach internetowych? Trzeba napisać do sklepów maila - często mają takie drobne części (pozostałości serwisowe), które odstąpią za parę złotych. A jak odpiszą, że nie mają? No to trzeba dobrać odpowiedniej grubości drut lub gwóźdź, i dociąć na wymiar. Wystarczy odrobinę pomyślunku i samodzielności. A to już chyba po podstawówce człowiek mieć powinien.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...