Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rk 01w - kilka pytań


Recommended Posts

Witam, otóż niedawno odkupiłem od kolegi RK-01w i chciałbym poznać waszą opinie na temat niego.

Posiada kilka mankamentów, które według mnie to standard i nie przeszkadza. Mój brat sprzecza się ze mną, że kupiłem "shit" ale ja mu chce udowodnić, że jednak to jest standard dlatego potrzebuje waszych opinii :icon_wink:

 

- Przyrządy celownicze na stockowej pokrywie zamka są złamane (widać na zdjęciu o jaką część chodzi..

- Drewienka z przodu lekko się ruszają jak chyba w większości.

- Zamek pokrywy lekko się rusza gdy nie ma w środku baterii - jeżeli włożę baterie to się tyci tyci rusza - gdy założe szyne ris to ani drgnie i jest na swoim miejscu.

- Kolba była złamana ale została zespawana.

- Obluzowany selektor ognia.

 

I czekam na wasze opinie czy to są poważne mankamenty czy jednak standard i mało ważne.. - selektor będe dokręcał jak coś, a drewienka przemalowywał itp.

 

Zdjęcia:

 

ihqloov3iimo.jpg

 

2015-02-1_wxwxrnr.jpg

 

d46zgwl2fifqp.jpg

Link to post
Share on other sites

Ogólnie dałem za to 300 złotych :icon_biggrin: (razem z tym była beretta od STTI).

Będzie jeszcze drewienko przemalowane na ciemniejszy i ogólnie body, zamek itp. na czarny obmalować.

A przyrządy celownicze rozwaliły się na poczcie ^^

Edited by wgnsy123
Link to post
Share on other sites

Wg mnie uczciwa cena, aż tak źle nie wygląda, zaspawana kolba = nie do zniszczenia praktycznie (u siebie mam identiko :D ), selektora nie dokręcaj na siłę bo zjedziesz gwint na gb i wtedy tylko większa śrubka da radę. Tak jak wyżej mówione było - klej do gwintów. Pistolet też się zawsze przyda. Ułamany kawałek przy pokrywie i tak się do niczego nie przyda a sama pokrywa lata w każdym chińczyku. Ogólnie mogłeś negocjować mniej ale ujdzie ;)

Link to post
Share on other sites

Roof? Znaczy dach? Rof się pisze w naszym hobby, ale mniejsza o to.

Jeśli chodzi o wygląd - popraw drewienka, a reszte zostaw. Wytarty, pordzewiały Kałasz to Kałasz jak matka amunicja i ojciec Michaił przykazali. EMki są wymuskane, Kałasze są szorstkie, ale to tylko moja opinia, a nie jakiś nakaz.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Było się 2 miesiące temu zainteresować, Taiwangun miał je po 400zł :icon_razz: Zawias pokrywy widzę połamany, pewnie znalowy, w nowych są już stalowe. W sumie nie dałbym 300 za używkę w takim stanie, wolałbym już dołożyć te 190 do nówki, nawet kosztem berettki. Drewienko możesz usztywnić podkładkami filcowymi do mebli.

Drewien nie rób lakierobejcą, tylko bejcą rustykalną jak już, daje w miarę spoko efekt.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Bo to zwykłe pokrywy. Na WGC widziałem takową pokrywę bojcową za kilkanaście USD, albo w gunfire, od EL, za bagatela 170zł chyba. Ewentualnie - samemu dorobić i zanitować do posiadanego dekla, to tylko kawałek blachy :icon_razz:

Nie widzę ze zdjęcia - sam celownik posiadasz i jego sprężynko-blaszkę, czy ich też nie masz?

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...