Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ekwipunek do miłego i długiego strzelania =)


Recommended Posts

Replika główna-wsio rawno, tylko budy się różnią, w środku powinnny mieć to samo, albo niewiele się różnić. Wybierz tą, która Ci sie podoba.

Boczna-Marui.

Superflexy w woodlandzie.

Kask, dokładasz 70 złociszy i na specopsie masz Alpha Bravo, nie dość że lans, to jeszcze faktyczna ochrona, bo tego FMA to można co najwyżej do lansu założyć.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Replika główna-wsio rawno, tylko budy się różnią, w środku powinnny mieć to samo, albo niewiele się różnić. Wybierz tą, która Ci sie podoba.

Boczna-Marui.

Superflexy w woodlandzie.

Kask, dokładasz 70 złociszy i na specopsie masz Alpha Bravo, nie dość że lans, to jeszcze faktyczna ochrona, bo tego FMA to można co najwyżej do lansu założyć.

Co siedzi w tym Marui ?

 

I jeszcze pytanie odnośnie zakupów, czy warto brać z zagranicy zważając na cenę op 2/3 razy niższą, tylko gwarancji brak, czy lepiej zapłacić tu w PL te 2 razy więcej i nie cackać się z cłem etc.

Link to post
Share on other sites

Co mmarui ma w środku-magiczny hopup :). No i naprawdę dobrą wydajność gazową. Do zakupów z zagranicy doliczyłeś ofkors podatek vat (także za przesyłkę) oraz cło? Jeśli nie, to dolicz sobie jakieś 26% dodatkowo od kosztów całości zamówienia i nagle okazuje się, że nie jest tak kolorowo.

Link to post
Share on other sites

Co mmarui ma w środku-magiczny hopup :icon_smile:. No i naprawdę dobrą wydajność gazową. Do zakupów z zagranicy doliczyłeś ofkors podatek vat (także za przesyłkę) oraz cło? Jeśli nie, to dolicz sobie jakieś 26% dodatkowo od kosztów całości zamówienia i nagle okazuje się, że nie jest tak kolorowo.

 

Moje pytanie brzmi jeszcze, czy ten hełm fast od FMA/Emersona wytrzyma uderzenie od kulek w przedziale 350-500 FPS ?

I moje 2 pytanie brzmi, jak się kupuje na specopsie, bo jak wchodzę w ten kask Alpha, to nie ma tam ani dodaj do koszyka, ani zapłać etc.

Link to post
Share on other sites

Pewnie wytrzyma, ale nie po to kupujesz hełm.

 

Hełm ma wytrzymać, jak wyrżniesz łepetyną w ścianę / framugę / wystające ze ściany coś (ewentualnie atakujacą z zaskoczenia ;) gałąź w lesie). Przysłowiową cegłę lecącą Ci na głowę w drewnianym kościele.

 

Względnie, w co bardziej ekstremalnych z powyższych przypadków, hełm może pójść na straty, byle zawartość (Twoja głowa!) przetrwała w stanie możlwie nieuszkodzonym.

Bo nowy skupiacz myśli zawsze zdążysz sobie kupić. A nowych głów jakoś w ofercie nie widać...

 

A tego już Emersonowska miska na głowę nie zapewnia...

Link to post
Share on other sites

Pewnie wytrzyma, ale nie po to kupujesz hełm.

 

Hełm ma wytrzymać, jak wyrżniesz łepetyną w ścianę / framugę / wystające ze ściany coś (ewentualnie atakujacą z zaskoczenia :icon_wink: gałąź w lesie). Przysłowiową cegłę lecącą Ci na głowę w drewnianym kościele.

 

Względnie, w co bardziej ekstremalnych z powyższych przypadków, hełm może pójść na straty, byle zawartość (Twoja głowa!) przetrwała w stanie możlwie nieuszkodzonym.

Bo nowy skupiacz myśli zawsze zdążysz sobie kupić. A nowych głów jakoś w ofercie nie widać...

 

A tego już Emersonowska miska na głowę nie zapewnia...

 

Nauczyłby mnie ktoś kupowania w sklepie specops ?

 

Co na temat repliki SR15 URX od G&P, bo taką wybrałem :) Jakie zdanie macie na jej temat ?

Link to post
Share on other sites

Kiedyś się słało maila na detal@specops.pl, albo na sprzęcie militarnym. Te kaski są/były chyba jeszcze w cqb.pl. A SR15 G&P to spoko replika. Przejrzyj sobie 5-10 ostatnich stron tematu o replikach G&P, bo te karabinki mają wszystkie identyczne bebechy, tylko korpusuy i dodatki się różnią.

Link to post
Share on other sites

1. Karabiny: bierz co ci się bardziej podoba.

2. Pistolety: Najlepiej Kwaczki :3

 

Jak już ma wybierać replikę pistoletu to nie kwa tylko Tokyo Marui, miałem podobnego Foliage Warrior, miał inne malowanie. Z powodów osobistych musiałem go sprzedać, ale w oddziale była to najlepsza klamka, zasięgiem dorównywał chińskim elektrykom. Także jeśli masz kasę to bierz marujca a pod każdym względem będziesz z niego mega zadowolony.

Link to post
Share on other sites

O, ktoś to ma dużo hajsu. Pamiętaj jeno, że droga replika wcale nie musi być dobra. Więc nie radzę się spieszyć i przeczytać te kilkadziesiąt stron o replikach na tym forum bo będzie płacz.

Ochraniacze, a hełm już w szczególności trochę bardzo zaprzeczają idei noszenia czegoś "długo i wygodnie".

Yeah, zielona czy CQB?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...