Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karabinek D68 firmy Well


Recommended Posts

Jakie są te twoje wymagania?

Jeśli ma służyć do strzelania w ogródku do puszek na 15-20m i nie przejmujesz się tym że GB jest pewnie plastikowy i nie dostaniesz do niego części to jest ok.

Jeśli masz 10lat i potrzebujesz taniej nietrwałej zabawki to też jest ok.

Jeśli sprzęt ma być na strzelanki to lepiej dołożyć do tych 300zł i wziąć gietę JG z komisu.

Link to post
Share on other sites

Używałek nie polecam początkującym, zbyt łatwo się naciąć na jakiegoś trupa.

 

Zgodzę się jednak, dołożyć warto do chociaż najtańszego używalnego AEGa. Na zbrojowni walały się nowe giety JG za 300 zł z kawałkiem ostatnio, można się też rozejrzeć za MP5K Galaxy.

Edited by Pan_Flint
Link to post
Share on other sites

"Gearbox specjalny" i tyle w temacie. Wogóle nie polecam wyrobów tej firmy. Kolega miał P90 Well'a. Syf nieziemski, który nie dość, że chodził jak kosiarka to jeszcze strzelał na góra 5 metrów. Weź coś z metalowym gearboxem najlepiej v3 (jest do niego dużo części zamiennych).

PS @Pan_Flint Gdzie ty tam widzisz 500zł? Mareq napisał, aby kupić używaną Gietę za 300zł. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

Link to post
Share on other sites

Pan_Flint możesz coś więcej o używaniu tego modelu napisać?

 

 

gieta jest dla mnie za ciężka, po paru godzinach strzelanki jednak jest dyskomfort.

 

potrzebuję coś lekkiego i z dość krótką (albo regulowaną) kolbą.

nie strzelam codziennie i nie wywalam kilograma kulek na strzelance :P

Link to post
Share on other sites

Pan_Flint możesz coś więcej o używaniu tego modelu napisać?

 

 

gieta jest dla mnie za ciężka, po paru godzinach strzelanki jednak jest dyskomfort.

 

potrzebuję coś lekkiego i z dość krótką (albo regulowaną) kolbą.

nie strzelam codziennie i nie wywalam kilograma kulek na strzelance :P

MP5K Galaxy w takim wypadku, standardowy AEG. Sypiesz kulki, podpinasz baterię -nie wiem o czym wiecej pisać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Mam ten karabinek, do wykonania repliki nie mam zastrzeżeń, cykl strzału dość przyjemny, padła mi bateria po drugim ładowaniu , coś jakby nie styka, musiałem ją rozkleić i podkleić szarą taśmą NASA i póki co żyje :) Przestrzeliłem przez nią póki co 5k kulek. HU podkręca prawidłowo, zasięg skuteczny około 20 metrów. Kolimator z zestawu kupa xD

Link to post
Share on other sites
Mam ten karabinek, do wykonania repliki nie mam zastrzeżeń.
Potrzymaj chwilę w ręce giete Aresa, albo nawet JG to odczujesz różnicę. IMO sprzedaj to póki jest w miare nowe, bo zobaczysz że za pare miesięcy zasięg spadnie do 5-10m, bo w plastikowych ,,gearboxach'' wszystko zużywa się 10x szybciej niż w normalnych, a części nie da się wymienić. Poza tym, myślę że większość osób w czasach Internetu jak ma 200 zł i chce replikę to wklepuję w Google ,,jaka replika za 200 zł'' i od razu trafia na wątki jaki te plastiki są słabe itd. i mimo że jest tam jak byk napisane żeby wzięli CM030 albo AGM003, to i tak kupują Cyme 021/022/023/ albo coś od Wella. Dlaczego?
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...