Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Montaż krótkiej szyny od beryla


Recommended Posts

Czołem!

Mam zagwozdkę, ponieważ chcę założyć do swojego rk01 krótką szynę montażową zakładaną na/nad szczerbinką

chodzi mi dokładnie o tą szynę

4181e79895ec.jpg

i teraz pytania

Gdzie znajdę coś takiego/podobnego?

Jak się takie "cuś" montuje ?

Znalazłem coś takiego, ale nie mam pojęcia jak to ma wyglądać zamontowane, ani nic

http://allegro.pl/szyna-ris-krotka-do-beryl-picatinny-oryginal-wz96-i5082228308.html

http://archiwumallegro.pl/beryl_szyna_montazowa_ris_do_beryla_krotka-2738037513.html

Byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia, ew.linki

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na zdjęciu dałeś szynę do miniberyla, która jest przymocowana na stałe do jego specjalnej podstawy, a w aukcji jest krótka szyna do długiego Beryla, mocowana na podstawie szczerbiny. Mając RK-01 poszukaj raczej szyn mocowanych na zawiasie pokrywy.

Link to post
Share on other sites

Znaczy jestem świadom możliwość zamocowania na jaskółke, jednak podoba mi się ta szyna w berylu. Czyli te które podałem w linkach z all to są do zamocowania na tej szczerbince w długim? Zależało mi na podobieństwie, ale może się skuszę na ta montowana w szczerbince. Kupie jakieś szyny i może coś wyrzeźbie. Miałby ktoś jeszcze jakiś pomysł do przybliżenia wizualnie tej szyny jak w miniberylu

Link to post
Share on other sites

Trochę krótkawa...

Eotecha tam nie upchasz :teethh:

Wiesz... :icon_razz: Wyjmujesz szczerbinę i jej blaszkę, bierzesz w łapę szynę, bierzesz dremla, robisz wcięcie w szynie tak żeby mieściło się między skrzydełkami od szczerbiny i wychodziła na tył dekla :icon_razz: Dzięki temu w sumie powinna być szyna całkiem nieźle ustabilizowana. Szynę przykręcasz do dekla albo na mocny. Może trochę barbarzyńskie z tym wierceniem, ale nowy dekiel boyi to są grosze za granicą. Masz w wyniku tego długą szynę, miejsce do zamontowania podobne jak w przypadku użycia montażu na jaskółkę, ale nie uniemożliwia Ci złożenia kolby.

 

Pamiętaj też autorze że jeśli byś zamontował taką berylową szynę, to nie otworzysz zbytnio dekla.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Chyba spróbuję połączyć pomysły @Otto z jego 4i 5 postu, mianowicie zamontowanie szyny takiej długiej jak w jego fotoszopce, ale tak wysoko jak w tym ruskim. Chodzi mi o to żeby powierzchnia którą mogę wykorzystać była większa, a dzięki podwyższeniu żadne "skrzydełka"nie będą przeszkadzały

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...