Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trochę więcej niż "SVD vs. COKOLWIEK"


Recommended Posts

Witajcie. Chcę zmienić zajawkę, a konkretnie ziele. Mam już dwadzieścia lat, a dalej to pale (tak mój problem) aczkolwiek od pewnego czasu się zastanawiam co robić z czasem, mimo tego, że pracuje. Jeździłem już na rowerze i słabo to mi wychodziło i pewnie dlatego polubiłem MJ. Minęły dwa lata. Nie mam "dziur" w głowie, nie jestem uzależniony ale przyzwyczajony, tak jak do kobiety, ale jednak nie. Dlatego też zacząłem interesować się ersoftem. Panowie, obczaiłem w internetach model GFGWD Moder a.k.a. SWD firmy GFC Guns, klasycznie sprężyna :icon_smile: Frasuje mnie fakt, że żeby używać snajperki wypadało by kupić lunetę, wypatrzyłem jedną, tą z redberets. Mój portfel mówi mi, że musiał bym to kupić odzielnie z miesięcznym odstępem. Tak więc pytam, ma to sens aby kupić moderke i już z nią obczajać klimat a po miesiącu dokupić w/w optykę? Czy po miesiącu dana replika będzie dalej strzelać? A no i jak działa generalnie czy jest sens kupować ten model. Tak, myślę, że skończyłem swoją wypowiedź i wydaje mi się, że nie naciągnąłem za bardzo regulaminu względem formy. Czekam na odpowiedzi i ew. przemyślenia albo poprostu propozycje replik, wiadomo niska cena(+/- 550zł), żywotność długość strzałów, celność. Fajnie jak była by opcja z dwójnogiem. A, nie wspominałem, że interesuje mnie jak narazie by być ukrytym strzelcem coś na wzór snajpera :icon_razz: Pozdrawaim.

Edited by Severyn
Link to post
Share on other sites

Witamy i dziękujemy, że podzieliłeś się z nami faktem palenia konopi. My tutaj wszyscy jaramy, nawet te parę osób które siedzą w mundurówce także, bez obaw możesz o tym pisać ze spersonalizowanego konta; zaufaj ;-)

Coś czuję, że chcesz zostać "snajperem" żeby gdzieś na outdoorze udając wojaka podlewać krzaka pod przykrywką kogoś przyczajonego w oddali. Taki żart ;-)

 

Postrzelasz sobie z tego jako tako, ale czy to jest ostateczny wybór? Jakaś sprężynowa snajperka? Bo jak piszesz masz około 550 zł do wydania. Za tą kwotę dostaniesz parę innych replik elektrycznych w razie gdybyś się rozmyślił co do tego SWD, to na pewno polecimy jakieś elektryczne zabawki.

Link to post
Share on other sites

Poprostu fakt ten jest mi uwłaczający ;) może to być też 650zł no i nie jestem namyślony na tego swd i nie liczyłem na ściąganie wszystkich jak leci by potem słuchać jakie kille leciały ;) Co do mnie i snajperstwa, zawsze jarał mnie fakt podkradania się i po cichu ściągania no ale szturmy też spoko. co powiecie o... replice subkarabinka SRT-11 firmy Spartac? wydaje mi się, że to byłby strzał w dziesiątkę :P

Link to post
Share on other sites

Mam pomysł... Ogarnij się! Jak już się ogarniesz to napisze czego od nas oczekujesz.

oczekuje tego, że mi powiecie, nie kupuj tej swd bo szajs, jak chcesz to 2k. oczekuje, tego co wszyscy, pomocy w wyborze. Uważasz, że srt11 od spartac jest spoko? co do wytrzymałości elementów ?
Link to post
Share on other sites

oczekuje tego, że mi powiecie, nie kupuj tej swd bo szajs, jak chcesz to 2k. oczekuje, tego co wszyscy, pomocy w wyborze. Uważasz, że srt11 od spartac jest spoko? co do wytrzymałości elementów ?

Uważam, że spartac to totalny gniot bo jest rebrandem budżetowych wersji i tak już budżetowych wersji chińskich replik.

 

Co do swd... Jak ja mogę napisać coś złego o replice której używam nieprzerwanie od wielu lat? Jak dla mnie jest świetna.

Link to post
Share on other sites

SWD będzie fajnym wyborem. Da się na początek tego użyć bez lunety, a w dodatku ma jeden zasadniczy plus: możesz ładować w to sporo kasy, najpierw na lunetę, potem na lufy, komory, zestawy spustu, oryginalne drewna, ogólnie będzie to na tyle kosztowna zabawa, że zabraknie kasy na jaranie zielska ;)

 

A co do złośliwych komentarzy, to się nie przejmuj, łeb do góry, ważne, by potrafić się przyznać do swoich słabości. To pierwszy krok w przezwyciężaniu tego, co człowieka przytłacza.

Link to post
Share on other sites

Kurde, powiem wam, że temat tej swd jest problematyczny, bo tylko naciąg, raczej z tym nie pobiegam w budynkach itd. Ostatecznie wezmę raczej coś od Spartac a w koszyku mam m4 srt05. No ale i tak chcę mieć coś długiego, coś takiego jak swd. Ale jeszcze nie teraz ;)

Link to post
Share on other sites

haha, trochę poczytałem, trochę obejżałem i dalej uważam, że spartac będzie najrozsądniejszą pozycją. Co z tego, że bebechy siedzą w kompozycie? Przecież nie będziemy się nawzajem ogłuszać kolbą no nie? Gerabox v2 "Sercem repliki jest solidny, w pełni metalowy gearbox typu v.2, wyposażony w komplet stalowych kół zębatych" ~taniemilitaria.pl co więcej ok. 400fpsów walących daleko i celnie, tylko jak to się ma do żywotności tłoka? ;) Czemu tak bardzo odradzacie mi tą emke?

Link to post
Share on other sites

Te Spartaki to podobno gniot straszny jest..wpisz może "replika do 700 zł" i na pewno coś znajdziesz, chociaż pozostaje kwestia Twojego czytania ze zrozumieniem, bo piszesz, że czytałeś co nieco na ten temat i uważasz, że Spartak będzie szuper. A gdzie to wyczytałeś? U nas na forum? Patrz na to kto ile siedzi na forum, to jest dobry znacznik jego wiedzy w teorii. Bo dużo zielonych radzi co kupić, mimo że się nie znają..

Tak jak na przykład ten nade mną adamkonopnicki "SWD bedzie ok" ale do czego ok? Owszem, strzelać będzie, jako tako się sprawuje, ale nie wejdziesz z tym do budynku, nie będzie to super celne, ani komfortowe itd. Zależy od sytuacji w jakiej się znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

teraz to już nic nie wiem. Fajnie ostrzelać poprzez lunete, fajnie ostrzelać się bezpośrednio. Chciałbym jakąś replike możliwie tanią i do wszystkiego nei do niczego. Fajnie mieć jakiś "automat" ale jednak fajniej mieć coś na sprężynę i z lunetą. Może to: http://gunfire.pl/product-pol-1152203066-Replika-karabinu-snajperskiego-MB4405D-z-luneta-i-dwojnogiem.html

 

i po czasie do tego coś automatycznego, ew. klasycznie jakiegoś glocka coś coś coś. Ale jeżeli broń boczna to gaziak :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...