Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plastikowe midy do emki


Recommended Posts

Szukam mid-capów do emki. Wymagania:

- Mają pasować do emki Specna Arms

- Wykonane z tworzywa/plastiku/polimeru/ABS/jak zwał tak zwał. Nie obchodzi mnie czy pmagi, czy emagi, czy nawet stanagi. Kształt i wygląd zewnętrzny jest mi obojętny.

- REALNA pojemność powyżej 100 kulek, ogólnie jak największa

- Jak najniższa cena, bo przy zakupie kilku sztuk i tak wyjdzie spora suma. Aczkolwiek jestem w stanie zapłacić więcej za coś naprawdę porządnego

Link to post
Share on other sites

Z dobrych platstików to KA i Aresy, oba na 120 kulek. Estetycznie wykonane, lekkie, Aresy dość tanie, choć kolega ostatnio kupował King Armsy w śmiesznej cenie (30 złociszy bodaj). Pytanie czy pasują do specny, tego nie wiem.

Link to post
Share on other sites

No i trzeba dodać, że są wytrzymałe. Miałem kiedyś 8 sztuki i przy zmianie magazynka fruwały po ścianach i podłodze. Wgnioty oczywiście się robiły, ale żadnych pęknięć czy wadliwej pracy. Ogólnie to są super magi, oczywiście jeśli ktoś lubi plastikowe stanagi.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy tak mniej wytrzymałe. Magazynki King Armsa (kupnie 3 lata temu takie srebrne) działy może przez 2 tygodnie. Potem zaczęły się zacinać i niestety nic się nie dało zrobić - poszły w śmietnik, od tego czasu nie tykam magów KA kijem przez szmatę. E&C odpukać chodzą już pół roku i żadnego problemu nie ma. Co prawda ja nie rzucam magazynkami po ścianach, ale dają radę :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie za odpowiedzi :)

 

Teraz mam dylemat między King Armsami a E&C. Skłaniam się raczej do tych drugich, bo są ciut tańsze. I pojemniejsze od KA. A o KA są różne opinie.

 

Trzmielu, jesteś w stanie określić ile wynosi REALNA pojemność tych E&C?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Co do samych magów KA to u mnie sprawują się one świetnie - zarówno lowy jak i midy, metalowe jak i plastikowe, tak samo w Specnach jak i w King Armsach. Poza tym zero zacinek od ponad 2 lat.

 

BTW: Czy można wykorzystywać forum do własnych celów komercyjnych lub promocyjnych? ;)

Link to post
Share on other sites

Ja do swoich ładuję z reguły 34bb + okazjonalnie ładuje je na niedzielne zabawy 1 pełną szybkoładowarką ok 100bb. Nigdy nie miałem potrzeby pakować tam więcej kulek, więc ciężko mi powiedzieć ile maksymalnie kulek zmieści i poda ten magazynek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Oryginalne magazynki do Specny robi East Crane. Te pasują zdecydowanie najlepiej.

Akurat w Gdańsku mają je tu: http://topguns.eu/ma...aw-5-sztuk.html

 

Dzisiaj dostałem 10 sztuk tych magazynków E&C.

 

Na pierwszy rzut oka robią dobre wrażenie - z zewnątrz wyglądają całkiem porządnie i solidnie. Mają matową fakturę. Nie rozłażą na połówki tak jak magi Star/Ares.

 

W niedzielę przejdą chrzest bojowy.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przeszły chrzest bojowy i podają znakomicie, jestem bardzo zadowolony.

 

Podają nawet lepiej od hi-capów w takim sensie, że rzadziej się zdarzają dublety czy puste strzały.

 

Wydaje mi się jednak, że ich realna pojemność to znacznie mniej niż deklarowane 160 kulek, podejrzewam, że coś koło 100, co i tak jest dla mnie zadowalające. Nie wiem, nie liczyłem kuleczek, nie próbowałem ich napełniać na chama do granic możliwości, więc to tylko spekulacje.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

A ja znów o tych magach E&C.

 

Cały czas podają bez zarzutu. Ostatnio sprawdzane też na emce GFC.

 

Jakiś czas temu odpadła mi stopka magazynka od jednego z nich. Jest to defekt czysto estetyczny-zewnętrzny, bo nie wpływa na działanie magazynka, ale warto to odnotować.

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...