Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 1000 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Jako że zaczynam przygodę z ASG postanowiłem napisać tutaj by doradzić się was co do zakupu repliki.

 

Póki co mam na oku takie modele jak:

1. ASG - ArmaLite & A.R.M.S. M15 S.I.R. - Proline - 17940

2. Replika karabinka Specna Arms SA-B03

3. Replika karabinka GR15 Raider

4. Replika karabinka CM16 R8-L - czarny

5. Echo1 - Robinson Armament XCR-L - JP-72

 

 

Na replikę mogę przeznaczyć coś około 1000 zł.

Najbardziej interesują mnie repliki takich karabinów jak, M4 / M16 / AUG / G36 i AK.

Tylko tak jak widać w moich wymienionych modelach, nie podobają mi się puste M4/M16 najlepiej gdyby od razu miały szyny R.I.S.

 

Pomożecie mi w wyborze lub też rzucicie mi jakieś swoje propozycje?

Mam jeszcze takie pytanie w tych replikach co podałem siedzi gearbox v2, ale w replikach CYMY czy też JG widziałem gearboxy v3 i kompletnie nie wiem jak się do tego ustosunkować.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zależy od producenta. Ogólnie V3 od cymy, czy Jg są dobre i nie pękają w przeciwieństwie do V2 - te potrafią pęknąć nawet w stocku i to w markowych replikach. V3 są po prostu wytrzymalsze, wynika to najprawdopodobniej z ich konstrukcji. Chiński v3 wytrzyma mocniejszą sprężynę, przy której markowy gearbox v2 może pęknąć. (Chiński v2 pęknie na pewno)

 

Polecałbym m4a1 od evolution airsoft, ale teraz każdy musi mieć szyny od razu, a w asg najbardziej przydaje się górna, na której możemy zamontować optykę...

Link to post
Share on other sites

AUG od ASG jest całkiem przyzwoicie wykonany. Nieźle spasowanie, wydaje się być solidną zbitą konstrukcją, kryjącą szkielet v3. Jak coś na rusznikarnia-ASG.pl jest AUG A3 mocno orisowany w dobrej cenie (w promocji). Także jeśli podobają Ci się AUGi i szukasz czegoś z risami i GB v3 to spójrz tam ;)

Edited by 86Pietras86
Link to post
Share on other sites

Co do AUG to właśnie dość poważnie zacząłem zastanawiać się nad tym od JG.

Co do AK od EL - to fakt patrzyłem świetny sprzęt lecz bez baterii i ładowarki musiał bym zdobyć 3 stówki więcej, by był on w moim zasięgu finansowym.

Co do tych M4/M16 to już sam nie wiem czy nie lepiej po prostu poszukać czegoś innego z v3, czy jednak któraś z wymienionych replik jest warta uwagi?

Link to post
Share on other sites

A jak nie masz teamu to w komisie wisi nowe AKS z EL za 899zł.

A za 100zł na pewno kupisz do tego lipo i ładowarkę. Magi są od ok 23zł za midy.

Pamiętaj, że porównując podobnej jakości gb v3 z v2 zawsze v3 będzie mocniejszy.

Miej również na uwadze, że wszystkie szkielety mogą pęknąć nawet te pancerne.

kwa.JPG

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Aks74, lub AKS74u od E&L przy rabacie teamowym wychodzi 940zł. Lipol wyjdzie ciebie jakieś 50zł, prosta ładowarka lipo też 50zł.

Od siebie polecam e&l.

Tym bardziej że ładowarkę możesz na początek odpuścić i ładować u kolegi.

Do tego biorąc E&L nie musisz kupować precyzyjnej lufy i gumki z silikonu (w sumie 150 zł).

Link to post
Share on other sites

Przyjrzałem się firmie E&L i ich repliką nie wiem czy to już I klasa, ale w każdym razie mi na taką wygląda, najprawdopodobniej więc zostawię sobie to co mam i odłożę sobie jeszcze kilka złotych i zakupię taką replikę w pełnym zestawie (replika + lipo + ładowarka + gogle)

 

Chciałbym się jeszcze zapytać o gogle, jakie polecacie? Jakie macie?

 

I o replikę do CQB lepiej będzie mieć przy sobie replikę pistoletu (jeśli pistolet to gaziak czy elektryk), czy może G.5 od Galaxy?

Link to post
Share on other sites

Przyjrzałem się firmie E&L i ich repliką nie wiem czy to już I klasa, ale w każdym razie mi na taką wygląda, najprawdopodobniej więc zostawię sobie to co mam i odłożę sobie jeszcze kilka złotych i zakupię taką replikę w pełnym zestawie (replika + lipo + ładowarka + gogle)

 

Chciałbym się jeszcze zapytać o gogle, jakie polecacie? Jakie macie?

 

I o replikę do CQB lepiej będzie mieć przy sobie replikę pistoletu (jeśli pistolet to gaziak czy elektryk), czy może G.5 od Galaxy?

pistolet lub skorpion
Link to post
Share on other sites

Nie chcę nowego tematu zakładać, znajomy chcę kupić :

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=11186&name=ASG_-_LMT_Defender_RIS_-_Next_Generation_Proline_-_Czarny_-_17392

 

1.Pyta się mnie czy coś jeszcze do niej kupić, poradziłem mu kupno zielonej gumki G&G. Ja przy zakupie swojej repliki EA, odrazu wymieniłem sprężyną na sp120 guardera, osiągając stabilne 420fps, tutaj stock ma wg opisu 394fps, wg recenzji na wmasg ma 380fps.

Wymieniać sprężynę?

2. Jakie zawieszenie kupić? ja mam zwykle 2punktowe bungee z TG, a tutaj kolba SF i nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Wymieniać sprężynę?

Tak. Nie. Kryształowa kula dziś słabo działa i nie mogę odczytać co Twój kolega chce osiągnąć więc nie wiem jak pomóc.

2. Jakie zawieszenie kupić? ja mam zwykle 2punktowe bungee z TG, a tutaj kolba SF i nie wiem.

My też nie wiemy bo zawieszenie to sprawa dość indywidualna - jedni lubią jednopunktowe, inni dwu, a niektórzy cenią sobie trzypunktowe. O plusach różnych rodzajów zawieszeń z pewnością znajdziesz na forum.

Link to post
Share on other sites

1. dobra nie ważne, poprostu znajduję dziwne posty, w stylu "po wymianie gumki mam 420fps", w co wątpie. Ale poszukałem ktoś na sp130 miał nie całe 440fps, więc będzie wymiana na sp120, do lasu w sam raz.

2. Chdzi tylko o 2 punktowe, ja mam takie http://www.taiwangun...&campaign-id=14

ale do kolby w jego replice tego nie założy, bo nie ma drugiego 'zaczepu'. Szukam po sklepach i chyba nie wiem jak to w ogole wygląda, z jednej strony karabińczyk na przód, z drugiej ściągacz na kolbę?

 

hm coś takiego ? http://gunfire.pl/product-pol-1152203333-Dwupunktowy-pas-nosny-Bungee-tan.html i tutaj można te końcówki zmienić ?

Edited by Ayyon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...