Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowa przygoda, sprzęt na początek


Recommended Posts

Jest temat o Cymce poczytaj ;) Cyma ? Jak najbardziej się nadaje kosztuje mniej niż gaziak i mniej awaryjna ;) Możesz ją też trochę ulepszyć jakaś przeróbka na inną batkę i tak dalej ;) Dla mnie klamka sprężynowa to zło chyba że na ogród ale na strzelanki ? Nie bardzo. Moim skromnym zdaniem lepiej dozbierać do broni głównej ale jak kto woli ;) Jeśli chcesz krótką używaną przez AT i mało awaryjną to bierz Glocka cymy.

Link to post
Share on other sites

"Starannie wykonana replika elektryczna karabinu G36. Hop-up jest włączany! Posiada wiele akcesoriów, w tym profesjonalny regulowany metalowy wskaźnik laserowy celu oraz regulowany kolimator. Ponadto w zestawie jest latarka, tłumik, rączka RIS, zawieszenie, okulary ochronne."

Jeśli masz to wszystko za 175 PLN, to znaczy, że replika (jeśli wogóle można ją tak nazwać) jest warta o 50 PLN mniej. Lepiej się w to nie pakować, bo nawet z 15 metrów w nic nie trafisz. Odpuść może boczniaka i zainwestuj w jakąś niedrogą replikę do CQB. Przeszukaj sklepy i komisy.

Link to post
Share on other sites

HK416 jeśli mnie mózg nie myli ma gearbox V2 a to oznacza że musisz cóż....dozbierać jakieś drugie tyle ile masz teraz ;) Ja od siebie jednak polecę albo G36 albo AKMS wybór w tym jest duży. I jeśli tak bardzo chcesz być AT że musi być HK to kup jeszcze Glocka 17/19 a nie 18 od Cymy ;)

Link to post
Share on other sites

MP5 od JG są średnie. Lepiej brać Galaxy.I do cholery niech nowi przestaną radzić nowym jeśli sami nic nie wiedzą ! :icon_wink:

 

To ze jestem nowy na forum nie oznacza ze jestem nowy w ASG, pospieszyles sie kolego :icon_wink: :icon_smile:

Widze, ze na tym forum panuje przekonanie ze kazdy uzytkownik jest mądrzejszy od drugiego i tylko on ma racje.

Wystarczy wyskoczyc z jakas propozycja a tak jak to bylo na stronie pierwszej , ludzie nie majacy zycia czekajacy tylko na twoj komentarz zeby zjechac Cie z gory na dol naskoczą na Ciebie z argumentami wyssanymi z palca.

 

Nie sprezynowka bo to smiec (a nigdy nie mial jej w rece )

Nie mp5 od JG bo to smiec :icon_biggrin:

A prawda jest taka ,ze wystarczy kupic pompke za 50zl (nie wiem ile dokladnie teraz chodza ) i bedzie celniej i lepiej strzelac juz nie wspominajac o jej "niezniszczalnosci ".

Jak slysze o elektrykach za 200zl to padam ze smiechu bo wiem ze to pieniadze wyrzucone w bloto, z takiego elektryka nie ma ani zabawy no chyba ze lubisz jak cos pluje kulkami ani za bardzo pod tuning nie podejdzie bo to wszystko plastik, no ale przeciez ELEKTRYK!

Tak jak mowie , lepsza pompka za 50zl bo i celniejsza i nie zepsuje sie tak szybko niz elektryk w takiej cenie ktory bedzie pluc kulkami.

 

I to i to chinczyk , nie sugeruj sie za bardzo opiniami innych bo jeden dostanie super egzemplarz i bedzie go wychwalac a drugi dostanie feler i napisze ze nie poleca.

Edited by zelekosw
Link to post
Share on other sites

Zeluś co do sprężyny jako pistoletu to na normalnych strzelankach jest to śmieć :icon_wink: Nie powiedziałem że MP5 JG to śmiecie ale ja wolę Galaxy.Tak jak mówisz lepsza pompka ? Ciekawe bo mówiłem o sprężynowej klamce więc zdecyduj się chłopie :icon_wink: Co do elektryków za 200 zł. Człowieku setki o ile nie tysiące ludzi mają jakieś pistolety elektryczne za 200 zł. Przykład ? Glocki cymy czy Skorpiony Well. I mają na nich dobre jeśli nie bardzo dobre jak na taką cenę osiągi. Padniesz ze śmiechu jak na strzelance gość zdejmie cię z elektryka za 200 zł może wtedy zmienisz zdanie.

Edited by RadPod
Link to post
Share on other sites

Widze, ze na tym forum panuje przekonanie ze kazdy uzytkownik jest mądrzejszy od drugiego i tylko on ma racje.

Wystarczy wyskoczyc z jakas propozycja a tak jak to bylo na stronie pierwszej , ludzie nie majacy zycia czekajacy tylko na twoj komentarz zeby zjechac Cie z gory na dol naskoczą na Ciebie z argumentami wyssanymi z palca.

 

Nie przesadzaj :icon_wink: To, że zostałeś skwitowany w ten sposób wynika również z Twojej postawy.

Link to post
Share on other sites

Nie sprezynowka bo to smiec (a nigdy nie mial jej w rece )

Jechałeś kiedyś konno? Jak nie to powiem Ci, że fajnie się jeździ, ale nie zależnie od tego czy ktoś jeździł czy nie analizując sprawę nawet na chłopski rozum wiedziałby, że nie warto wystawiać konia przeciw samochodom do wyścigu 24h Le Mans. Tak samo jest ze sprężynowym pistoletem. Nie trzeba mieć go w ręcę by przeanalizować plusy i minusy takiego rozwiązania.

 

Jak slysze o elektrykach za 200zl to padam ze smiechu bo wiem ze to pieniadze wyrzucone w bloto,

Super, a czemu wspominasz tu elektryki za 200zł skoro nikt o takich tu nie pisał? No chyba, że mi umknęło. Pomijam AEPy Cymy, które wspomniano, ale to jednak coś innego niż eMka czy MP5 za 200zł. Rodzina Cymoglocków ma dobrą reputację w środowisku. Co prawda nadaje się na replikę główną dość średnio, ale w przyszłości może służyć za replikę broni bocznej, a w dodatku spełnia warunek przynajmniej stylizacji na polskie AT.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

pomogliście mi wybrać klamkę na start i padło na cymowskiego Glocka 18c, czyli CM.030. Teraz mam do Was prośbę, żebyście mi podpowiedzieli, która z tych kabur będzie dobra. Wiem, że najniższa półka, ale no nie będę inwestować w kaburę do tak taniej klamki :icon_wink: Mam takie cztery propozycje, ktoś z Was ich używał? (Moderatorze wrzucam tu ponownie, gdyż chciałbym poznać opinię jakiegoś użytkownika jednej z tych kabur). Czy ktoś używał? Jakie wrażenia? Trzyma się uda w trakcie przemieszczania? Broń nie lata w środku? Klips, który mi proponowano w innym temacie odpada ze względu na to, że chce kaburę na udo.

 

http://www.taiwangun.com/uniwersalna-kabura-taktyczna-02-black-8fields?from=listing&campaign-id=19

 

http://www.taiwangun.com/uniwersalna-kabura-taktyczna-02-black-8fields?from=listing&campaign-id=19 (czarna niedostępna, ale są inne kolory)

 

http://www.taiwangun.com/taktyczny-panel-udowy-z-kabura-i-ladownicami-coyote-8fields?from=listing&campaign-id=20

 

http://www.taiwangun.com/uniwersalna-kabura-taktyczna-04-olive-8fields?from=listing&campaign-id=19

 

Pozdrawiam

Mateusz

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...