Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niestandardowa replika na początek


Recommended Posts

Mam mozliwosc sprawdzenia wszystkiego osobiscie przed kupnem. Zakladajac ze wszystko sprawne, jak te repliki sie sprawuja? Niby to m4 I klasy porzadnej marki i do tego w lepszej cenie, ale nie wiem jakie to bedzie mialo realne przelozenie na uzytkowanie.

Edited by Moherek
Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz co, King Armsa w życiu w łapach nie miałem, ale na forum o niej troszkę jest do poczytania. Ogólnie z opinii wynika, że zewnętrznie te repliki są super wykonane(a przynajmniej były kiedyś), bebechy są średnie - raczej dla tych co będą się bawić w wymianę 3/4 części.

 

Ale jak mówiłem, sam nie macałem, więc tutaj kiepski ze mnie doradca. Przejrzyj sobie tematy z opiniami, będzie co czytać :)

Link to post
Share on other sites

Ale ogólnie wiecie, że to jest plastikowa emka?

 

Plasticzana powiadasz? Jak to jest wciśnięte w plastikowe body to ja bym sobie jednak odpuścił... Kolejne 2-3 stówy najmniej trzeba by doliczyć, bo co jak co, ale plastikowe body jest ciut niedzisiejsze jak na mój gust...

Link to post
Share on other sites

Nowe KA metalowe: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?manufacturers_id=32&products_id=1920

500zł to trochę niska cena jak za niemal nową replikę. Do tego zwróćcie uwagę na obwódki przy oznaczeniach - metalowa tego nie ma. A plastikowe owszem: http://www.kingarms.com/productpage.asp?prodid=2217

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=12206&name=King_Arms_-_M4_RAS_-_Ultra_Grade_-_KA-AG-148

 

Ale wiadomo, najlepiej spytać sprzedającego.

Link to post
Share on other sites

Zapytanie poszlo, sam tez przejrze replike przed kupnem. Pozostaje pytanie jak wyglada roznica w osiagach miedzy "markowym" m4 a augiem. Przy tuningu w jednym i drugim przypadku trzeba bedzie wymieniac wiekszosc gb, wiec na razie rozwazam tylko wersje stock + gumka/sprezyna.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

jak dla mnie zabawa w hipstera na początek przygody z ASG jest bez sensu, bo na takich replikach można się nieźle sparzyć. kumpel kupił na pierwszą replikę używane UMP (firmy Double Eagle bodajże) i pękła komora hop up. żaden z polskich sklepów nie chciał ściągnąć tego, a wysyłka z USA kosztowała więcej niż cały karabin. kolega sprzedał to i nie wrócił już do strzelania się.

Link to post
Share on other sites

Aklo;

- raz nie podczepiamy się pod cudze tematy

- dwa często jak tylko można używamy szukajki

- trzy czytamy poradniki ( tu akurat o wyborze emki)

- cztery to jedna z najtańszych emek która nie powinna sprawiać większych problemów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...