Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DIY. AKS74U - łoże z rękojeścią w stylu bułgarskim.


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do góry to najpierw gotowałem dwa drewienka 3-4mm grubosci potem na tą rurkę 21.5mm spiąłem gumkami i na piec. Jak wyschło skleiłem obie. Potem nożem szybka obróbka na rurę z ak i wyszlifować. Pod koniec szpachla ostatnie szlifowanie malowanie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9031ea681da272b.html

Edited by Krzychu9978
Link to post
Share on other sites

Tak się składa, że szwagier miał hurtownię owoców i również handlował na targu, a jeszcze za szkoły średniej również sobie tam u niego dorabiałem i żadnej skrzynki ze sklejki nie było.

 

Jest różnica w użytym materiale, który został "ugotowany" a sklejką, która nie ma aż tak litej struktury.

Link to post
Share on other sites

Moja siosta pracuje na hurtowni i jak masz taki wielki problem to ci ku*** wyśle w wtorek zdjęcia z tej hurtowni. A jakbyś czytał co pisze to byś przeczytał że góry nie robiłem ze sklejki tylko z deseczki. Nie wnosisz nic do tematu a tylko się czepiasz i denerwujesz. Idz na jakiś inny portal. Chyba że zrobisz swoją wersje wtedy zapraszam do dyskusji. Te zdjecia co wrzuciłeś to sklejka nr2 składa się z kilku warsty sklejki nr1(numeruje twoimi zdjeciami) czyli ściankami skrzynek.

Link to post
Share on other sites

Chętnie zobaczę zdjęcia tych skrzynek mimo iż siostra Krzysia mnie również nie interesuje...

 

Temat śledzę od początku bo będę robił na jego podstawie łoże, a jeżeli ze sklejki (nie z takiej ze skrzynek od niewiadomo czego) wyjdzie nie za ciężkie to zaoszczędzi mi to pracy z matą szklaną i żywicą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...