Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładownice do magazynków 5-7


Recommended Posts

Witam!

Posiadam od niedawna FN Five-Seven produkcji Marushin zasilane na CO2.

Niestety jak się okazało, magazynki są zbyt szerokie aby zmieściły się do ładownic które obecnie posiadam (http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,334/na-3-magazynki-pistoletowe). Wymierzyłem magazynek (co prawda linijką więc proszę przyjąć margines błędu +/- 0.5cm). Wymiary to 4.5 X 13.5 x 2 (szerokość X wysokość X grubość). Zacząłem szperać po internecie w poszukiwaniu ładowic które odpowiadałyby wymiarą magazynka lecz niestety jest ich jak na lekarstwo, dodatkowo wszystko poza granicami kraju hen hen daleko co niej jest mi na rękę. Pomyślałem, że może ładownice np. na granaty dałyby radę (http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,679/Kiesze-na-1-flash-bang), z drugiej strony martwi mnie ich wymiarówka, zależy mi aby magazynki siedziały pewnie i nie latąły wewnątrz co w przypadku wymiarów ww. ładownicy jest bardzo prawdopodobne. Chciałbym aby ładownica była w camo wz93. Macie może jakieś pomysły?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Customowa robota?

 

Skontaktuj się z krawcem, i niech Ci uszyje na wymiar.

Alternatywnie, skontaktuj się z kimś, kto robi w kydexie, i niech Ci uformuje na wymiar. W tym wypadku co prawda ładownice będą prawdopodobnie czarne (a na pewno nie w wz.93), ale za to pewnie dużo wygodniejsze. A kolor / kamuflaż to już kwestia zabawy farbami.

 

Na seryjne i tanie - nie licz. W Polsce żadna formacja ani służba nie używa FN Five-seveN, więc nikt nie będzie do tego seryjnie ładownic robił. Ale na indywidualne zamówienie nie takie cuda można wyrzeźbić.

Link to post
Share on other sites

 

Na seryjne i tanie - nie licz. W Polsce żadna formacja ani służba nie używa FN Five-seveN, więc nikt nie będzie do tego seryjnie ładownic robił. Ale na indywidualne zamówienie nie takie cuda można wyrzeźbić.

 

Gromici zdaje się mają je na stanie :)

W Policji się przymierzali, ale raczej nic z tego nie wyszło... chociaż P90 udało się pchnąć na stan :)

Link to post
Share on other sites

Dobra, dzięki za szybkś odpowiedź :)

Errhile - wiem, nie liczę na cuda na kiju typu super uber pro ładownica za 10zł plus książ mocny, cena raczej ma drugorzędne znaczenie, faltyczniej, najbardziej chciałbym dostać jakoeś kydexy, polimery czy ogólnie z tworzywa ale jestem realistą i umiem korzystać z przeglądarki - jest ich po prostu mało i daleko.

Yahalom - Tak, chłopaki z Gromu mają pięć-siódemek lecz nie jestem pewny czy używają ich czynnie.

Przemek770 - Nie, nie patrzyłem, dzięki za linka, obaczym ;)

Krzywica - Mam rozumieć, że to twój produkt? Nie omieszkam sprawdzić ;)

Link to post
Share on other sites

Aaaaa, mój błąd, zrozumiałem, że masz w sensie na stanie jako właściciel sklepu :D

Ok a powiedz mi, jak wygląda zakres regulacji, da to się odpowiednio "odchudzić" i "utuczyć"? Pytam ponieważ jednak zależy mi na PL camo a patrząc na zdjęcia SAG i RR konstrukcje mają prawie identyczną.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj na allegro albo facebooku, gościa BaribalPoland. Ma bardzo podobne do tych od SAG a tańsze przy dobrej jakości. Mam kilka ładownic od niego i są zdecydowanie ok do airsoftu. Minus to to że w wz.93 nie będzie miał.

Edited by zolzemon
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak tu wstawić foto więc uwierz na słowo, że pasuje, regulacja sięga na tyle, że jak bym chciał to do pistoletowej wsadzę emkowy :D. W ogóle nie bardzo ogarniam problemu, do większosci, nawet nieregulowanyc ładownic, magi od 5-7 wchodzą. Musiałeś mieć jakiś niefart :D.

Link to post
Share on other sites

To super, w takim razie rozejrze się za tymi uniwersalnymi. Czy nie fart to nie wiem, wiem za to, że moje potrójne Miwowskie ładownixe są zdecydowanie zbyt wąskie.

Argawen nie zbyt rozumiem co miałeś na celu pisząc ten post, czy była to ironia co do mojego prawie identyczne czy co do tego, że różnica jest kosmetyczna, w materiale na bokach?

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...