Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mateusz Kabaciński

Upgrade Glock 18C KWA/ASG

Recommended Posts

Witam.

Mam w posiadaniu Glocka 18C od KWA i ASG i mam ochotę go troszkę podrasować. Mianowicie czy muszka i szczerbinka Big Dragon do glocków 17,18c i 19 wejdzie do mojego? Czytałem że jest ona do glocków KSC lecz niektórzy mówią że oba te glocki to w środku to samo. Chodzi mi o:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_227_782&products_id=6312&name=Big_Dragon_-_Muszka_i_Szczerbinka_-_FIBER_-_G17,_G19,_G18C

I to samo z lufą precyzyjną. Czy ona też wejdzie?

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5549

Z góry dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo pytanie, jednak chciałbym dowiedzieć się też jakie są do niego dobre gumki hop-up oraz czy jakaś firma inna niż KWA sprzedaje magazynki pasujące do tego glocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle czasu i żadnej odpowiedzi... hmmm... A może inaczej. Klocek poszedł teraz do serwisu i teraz mam czas żeby powybierać sobię części do tuningu. Ale czy wogóle opłaca się go robić czy lepiej kupić nowego klocka innej firmy? WE nie tykam, widziałem słyszałem i ryzykować nie chcem. O Army i KJW nic nie wiem więc się nie wypowiem. Glocków TM nie widziałem na własne oczy lecz słyszałem że jest to najlepszy glock na rynku (obecnie). Mnie odrzuca to że jest full plactic i jego cena. Co do KWA i KSC to wnętrze jest bardzo słabe ale z zewnątrz bardzo mi się podoba. Trochę mi szkoda go sprzedawać a myślę, że po lekkim tuningu o wiele lepiej by się sprawował. Opłaca się czy nie? (jestem świadom tego że z dostępnością części ciężko) I co w nim najlepiej wymienić oprócz lufy, gumki i tłoka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

glocki WE są bardzo dobrze zrobione. WE ma kaszaniaste 1911 i Beretty, a właśnie Glock im się udał, bijąc na łeb army/kjw i inne budżetówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...