Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alternatywa dla podkładek dystansowych ze sklepów ASG


Recommended Posts

Witam! Mam zamiar przejść się dzisiaj po Bydgoskich sklepach "śrubkowych" i poszukać podkładek łożyskowych, które nadawałyby się do GB (0,1mm, 0,2mm). Czy ktoś już próbował ich szukać w "normalnych" sklepach? O jaki rozmiar(średnica wew) zębatki pytać? Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja w Praktikerze szukałem i znalazłem o średnicy odpowiadające "naszym", ale w kwestii grubości, to słabo.

Ogólnie dopiero po ich wyszlifowaniu, dało się je założyć do gb w miejscach, gdzie musiałbym dawać 2-4 podkładek, ale i tak w ostateczności je dawałem przy łożyskach bo nie "ślizgały się" najlepiej na smarach(jak było w zestawieniu łożysko->normalna podkładka->podkładka z Praktikera->zębatka, to było ok).

 

....

Jak długo jestem na tym forum tak nigdy nie miałem okazji spotkać większego analfabetę od Ciebie.

Każdy kolejny post tak napisany przez Ciebie wyląduje w koszu !

verb007

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jak wymienię klawiaturę w laptopie, to będzie lepiej :icon_biggrin:

 

A tak wracając do tematu, to w Castoramie są dostępne podkładki mosiężne 0,45mm, są ładnie wycięte wyglądają jak wypolerowane, nie mają zadziorów(co takich sklepach nie jest niczym dziwnym).

koszt 8gr/sztuka

Te polecam, są ok

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...