Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ile FPS na początek?


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Zamierzam kupić replikę G36. Mam wypatrzonych kilka ofert. Różnią się praktycznie tylko ilością FPS'ów. Moje pytanie brzmi: Replikę z iloma FPS'ami mam wybrać, jeśli chcę strzelać się CQB, oraz na powietrzu: 360FPS, 370FPS, czy 400-420FPS?

 

Prosiłbym o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję.

Edited by Stoczek
Link to post
Share on other sites

Cqb wszystko do 350-360 fps, las cała reszta powyżej. Lepiej weź te 400-420 fps, najwyżej w budynkach postrzelasz tylko na semi a w lesie przynajmniej tragedii nie będzie. Musisz jeszcze wiedzieć że fps to akurat jedna z mniej istotnych rzeczy które przekładają się na zasięg (jednak również istotna).

Link to post
Share on other sites

Do CQB to ta 360FPS, jeśli chodzi o las, to chyba najlepiej wziąć tą najmocniejszą, aczkolwiek niekoniecznie, ja latam z gietką 380 FPS i daje rade przeciwko typkom z mocniejszymi replikami.

Czyli jakbym wziął tą 370 to nadawałaby się i tu i tu?
Link to post
Share on other sites

Możesz mieć nawet 320 fps ale jeśli będziesz miał przeciwko sobie tak samo poskładaną replikę która ma 400 fps będziesz miał słabszy zasięg. Zależy od środowiska ile fps jest dopuszczalne w budynkach. Zorientuj się jakie są limity w Twoim środowisku a później dostosuj pod to liczbę fps.

Link to post
Share on other sites

Zależy gdzie byś się strzelał w budynkach. Jak "na dziko" w opuszczonych budynkach i Twoi koledzy akceptowaliby taką moc repliki to by się nadawała. Za to odpłatne strzelanki CQB w kill house'ach mają limity nawet 340 fps na semi i 300 fps na auto, więc wszystko zależy od organizatora.

 

I czy taka ilość fps nada się do lasu to też zależy z kim będziesz się strzełał. Jak z osobami, które mają po 400 fps, to z tymi 370 fps nie odczujesz aż takiej różnicy, ale jak będą mieli po 450-550 (i więcej) to może się okazać, że będziesz częstym gościem na respie. :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...