Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scar a zmiana gearbox


Recommended Posts

Witam od niedawna (jakichś dwóch tygodni) jestem posiadaczem scar'a od boyi, mam pytanie czy można tam zapakować gb v2 od specny ten ulepszony z możliwością zmiany sprężyny(jak tak to jaki to jest). Bo ten oryginalny jest do kitu mój jeszcze działa ale wydaje dziwne dźwięki, natomiast mój brat ma te samą replikę i już zmielił jakąś zembatke w gearboxie. I kolejne pytanie czy zmiana samego gb wystarczy czy replika wytrzyma?

Link to post
Share on other sites

Scar Boyi to niestety padlina. Można od razu wywalić środek, bo będzie się sypał jak zamki z piasku na plaży. Ich syfiste V3 w gietach to przy tym nic, bo je da się jeszcze opanować. Tylko płacenia za replikę z gearboxem i dokupowanie drugiego, żeby zaczęła działać, jest nieopłacalne. Następnym razem polecam poczytać co jest warte zakupu, a nie brać to co się dobrze sprawdza w Battlefieldzie. Kupowany z takim zamiarem Scar mojego kolegi zadziałał ze dwa razy, a teraz airsoftowy świat nie słyszał o nim już ze trzy lata.

Gearbox ze Specn jest jedenego typu, nie do kupienia luzem, chyba że na szrotach. Do tego również jest kiepsko złożony w stocku. Trzy, może i ma system QSC, ale Scar go nie ma... Będzie wiercenie. Jednym słowem jesteście w niezłej dupie. Już lepiej zrezygnować z tej szybkiej wymiany i wcisnąć coś w miarę ogarniętego i standardowego na szybko.

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Gearbox musi być przystosowany do dwustronnego selektora. Gearbox ze specny raczej się nie nadaje. Napisz do Brzuskiego na PW, on sporo się udziela w temacie o Scarze Boyi i z tego co wnioskuję z jego postów ma/miał kilka egzemplarzy i sporo w nich grzebał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jak się nie znasz to albo poczytaj, albo oddaj komuś ogarniętemu, albo wyślij na gwarancję. Od siebie dodam że z tego co pamiętam w scarah i tak jest dłuższa dysza, więc bez jej wymiany emkowy gb nie podejdzie. Ja osobiście polecam odesłać na gwarancję i niech się już w serwisie martwią - w replice kolegi wymienili połowę gb jak kiedyś padła ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...