Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziś dotarły do mnie te ładownice i od razu musiałem je sprawdzić. Faktycznie emagi trzymają się w nich wyśmienicie, na kamizelce też ładownice trzymają się pewnie (aczkolwiek brakuje mi typowego dla MOLLE montażu - jedno "oczko" kamizelki, drugie "oczko" ładownicy itd.). Jedyne co może być poczytane dla kogoś na minus, to to że pmagi z racji swej skorupy z licznymi wyżłobieniami trzymają się wyjątkowo mocno, nawet za mocno (sprawdzone na jednym egzemplarzu, który posiadam).

Link to post
Share on other sites

Mam 2 ładownice tego typu na magazynki pistoletowe (tak wiem w tytule niby o tych do M4, ale to prawie to samo) od FMA i trzymam w nich magazynki na Green Gas od Glocka 17 WE. Mam problem, bo magazynki te siedzą za luźno. Majtają się na boki, o montowaniu do góry nogami nie ma co wspominać, od razu wylatują. Co robić? Podklejać gdzieś coś?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Siema. Nie chcialem zakladac nowego tematu, bo juz jeden jest. Link z pierwszego posta jest niedostepny ale rozumiem ze FMA to FMA i ladownice dostepne na Taiwangun.com to te o ktorych sie tak dobrze wypowiadacie.

 

http://www.taiwangun.com/ladownice-2/polimerowa-ladownica-na-2-magazynki-5-56-black-fma?from=listing&campaign-id=21

 

http://www.taiwangun.com/ladownice-2/polimerowa-ladownica-na-magazynki-pistoletowe-black-fma?from=listing&campaign-id=21

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kupiłem zestaw do krótkiej i długiej. Magi do glocka aemy trochę latają, więc trzeba wprowadzić drobny tuning i siedzą ładnie. Karabinowe magi siedzą aż za ciasno i trzeba było poluźnić gumki. Polecam, dobycie jest faktycznie fast :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Próbował ktoś montować na tych fastmagach typowe ładownice z taśmami molle? Jest to wykonalne? Druga sprawa, używał ktoś tych ładownic w taki sposób, że magazynki były wyciągane od dołu? Chodzi mi o to jakie jest ryzyko, że przy takim zamontowaniu ładownic może dojść do samoistnego wypadnięcia magazynka podczas działań.

Link to post
Share on other sites

PJ'e ;). Ja miałem na JPC i 6094 zamocowane fastmagi magazynkami do dołu (czasem do dziś tak 6094 konfiguruję do strzelania z palnej). W ersoftowych fastmagach fma nie ma problemu dopóki temperatura jest dodatnia, w zimie guma twardnieje i przestaje trzymać, wtedy magi mogą polecieć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...