Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki które wpadły mi w oko


Recommended Posts

Chyba nie chcesz kupować w militaria.pl? Bo widzę, że tam te repliki są.

A co do jakości to Famas zbiera na forum raczej pozytywne opinie, natomiast AUG wręcz przeciwnie. Z tym, że Famas jest niesamowicie brzydki i ma "zabawkowe" oznaczenia (FA-MAS 6mm itp)

Edited by Elektrycerz
Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu kupować natychmiast boczniaka. Niektórzy uważają, że ogólnie jest to bezcelowe. Lepiej kup dobrą ładowarkę. Taki np. Redox Alpha pozwoli ci w przyszłości, z łatwością, przejść na baterię, a póki co umożliwi poprawę działania stockowej baterii.

Link to post
Share on other sites

A najlepiej kupić i to i to, w końcu założyciel tematu nie mówił nic o ograniczeniach cenowych. Co do boczniaka to faktycznie kwestia sporna, chociaż ja tam wolę mieć, bo po pierwsze przydaje się jak w replice głównej skończy się amunicja (albo jak się w nią dostanie), a poza tym pistolet jest o wiele wygodniejszy w używaniu np. w pomieszczeniach.

Edited by Elektrycerz
Link to post
Share on other sites

Bo mają drogo, na niczym się nie znają, paczki wysyłają w 2 tygodnie, serwis u nich leży, można by tak było wymieniać i wymieniać. Ogólnie jest to sklep nastawiony na kasiastych klientów którzy na niczym się nie znają ale "chcą sobie postrzelać", są tak popularni przez reklamy telewizyjne i kreowanie się na profesjonalistów, w rzeczywistości jednak żaden szanujący się airsoftowiec tam nawet nie zajrzy. Już 100x bardziej polecam Gunfire (a i tak nie polecam).

Edited by Elektrycerz
Link to post
Share on other sites

Niekompetencja pracowników militaria.pl jest ogromna. Sam sklep sprzedaje wszystko i nic. Każde mozliwe do powiazania z militariami hobby jest tam w asortymencie. Jednocześnie, każde bez ładu i składu. Takie airsofty to u nich głównie chińskie gówno brandowane przez ASG, umarex i Cybergun. Sprężynowe gnioty i trochę dziwnych akcesoriów. Oczywiście cena razy 2, bo za tandetne oznaczenia namalowane białą farbką na cymie 028 płacisz podwójnie. Do tego często chora marża sklepu, za chińską zabawkę płacisz jak za złoto. Kiedyś dałem się naciągnąć na latarkę. Przepłaciłem strasznie.

Wracając do niekompetencji. Nie ma osoby, która byłaby ekspertem w tych wszystkich dziedzinach. Poza tym gdyby była i miała być szczera, to odsyłałaby do sklepów specjalizujacych się w danej tematyce. Z sensownym asortymentem i odpowiednimi cenami.

W ogóle jest sporo śmiesznych historii na forum, o tym jak to sie robiło ASowe zakupy u nich. Fajna jest o tym jak gość przyszedł po kulki, a w militariach parskneli śmiechem, że przecież w airosfcie nie robi się cięższych niż 0,28g.

Zanim upadł oddział w Lubinie, też tam zaglądałem. Kiedy przypominam sobie co oferowali, to nie dziwie się że nikt normalny nie chciał tego kupić.

Link to post
Share on other sites

A i jeszcze jedno. Czy na przyazłość taki skorpion jak r2 od wella to dobry wybór na taką broń "średnio krótką", czy może g5k galaxy albo obrzyn remingtona 870 od a&k?

No i czy te augi ku 903 militia, 904 para, 9xx typhon camo i 905 full rail to ktoś o nich coś słyszał? ( przepraszam że mimo zakończenia wyboru broni pierwszej i poinformowaniu Was o tym nadal kontynuuję)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...