Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuje repliki.


Recommended Posts

Witam potrzebuję replikie pistoletu sprężynowego, raczej nie będe nią strzelać, poprostu potrzebuję. Tylko żeby jak najbardziej przypominała prawdziwy pistolet, niewiem do końca jak wykonany jest pistolet prawdziwy, ale z tego co wiem to w bardzo dużym stopniu z metalu. Warto dodać że najlepiej do ceny 150 zł. Nie ważne jak strzela, tylko żeby wyglądal jak najbardziej realistycznie. Jeśli macir coś dla mnie podawajcie propozycję ;) pozrawiam Miłosz ;)

Link to post
Share on other sites

Do powieszenia sb na ścianie, chyba nie bede napadal na bank z repliką ;)

 

Albo do pobawienia się, kręcą mnie takie pierdoły ;)

 

Glock 17 od HFC (80zł. Moim zdaniem starczy)

Boję się zapytać po co Ci realistycznie wykonany pistolet z którego nie zamierzasz korzystać w ASG :icon_neutral2:

Em..

Pozwole sobie wkleić coś z pewnej strony..

 

Ehmh

 

Pistolet ASG Glock 17 Spring to sprężynowa replika wzorowana na odmianie najpopularniejszego na świecie pistoletu jednostek specjalnych i policji. Replika w całości została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego jakim jest ABS, tylko nieliczne drobne części wewnętrzne zostały wykonane z metalu.

 

Konkretnie chodzi mi o koniec czyli.

 

Replika w całości została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego jakim jest ABS, tylko nieliczne drobne części wewnętrzne zostały wykonane z metalu.

 

Ja tam się nieznam ale prawdziwa broń z tego co wiem jest metalowa .

Link to post
Share on other sites

Z wykonania tego Glocka byłem zadowolony ( i jestem nadal). Kupowałem go z 5 lat temu jeszcze w zasadzie jako dzieciak, żeby trochę postrzelać i się nim pobawić.

 

Na allegro są Colty i M9'tki z metalu(podobno) w podobnej cenie, mnie osobiście nie urzekają.

W razie czego niech mnie ktoś poprawi, ale za 150 zł to sensowną metalową klamkę z oznaczeniami będzię ciężko dostać.

Link to post
Share on other sites

Znaczy chodzi mi głównie jakość wykonania, bo zabawki z bazaru za 10 zł nie wytrzymywały zazwyczaj jednego dnia....

Chodzi mi głównie o zacinanie i blokowanie się tej przesówki do ładowania.

Tzn. Tego zaznaczonego tutaj.

 

img-20150822-085515.jpg

 

A i kule lecą mniejwięcej na jaką odległość ?

 

Link to post
Share on other sites

Pooglądałem test tego pistoletu. Tutaj >

<

Ii patrząc na ten film to mimo iż nie jestem jakimś ASG maniakiem [a chciałbym ale niestety niewiem jak zacząć] to na moje oko wygląda to naprawde fantastycznie. Tylko mam 2 pytania . 1. Na filmie widzialem jak ten gościu psikał jakimś sprejem to magazynku gdy go ładował, co to jest ?

 

2. Jak widać na filmie pan załadował (po mojemu: naciągną pistolet tzn. Zamek tak jak pistolety z bazaru) a strzelał parę razy bez ładowania, ja tak jak mowie, z asg mialem tyle wspolnego co poprostu pistolety z bazaru więc niewiem jak to działa. .. chodzi mi o to że "naładował" pistolet raz a strzelił parę razy.. on ładował ten pistolet co strzał czy poprostu jest wielostrzałowość po "naładowaniu" ?.

 

 

 

Wiem że to co napisałem nieba zabardzo sensu ale . Lepiej nie potrafię tego opisać.. mam nadzieje że wiecie o co chodzi ;) pizdrawiam Miłosz :]

 

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Taiwan Gun, ale tam nie znajdziesz takich replik jakie Cię interesują.

Gunfire ewentualnie, albo Azteco

 

Repliki z ABSu są wytrzymalsze od replik bazarowych. Po stokroć.

 

Szukałem na tych sklepach i albo tam niema tego glocka albo ja nie umiem szukać, raczej postawiłbym na to drugie, jakby ktoś mógł to proszę o linka :)

Link to post
Share on other sites
Pooglądałem test tego pistoletu

Nie o tym mówiłem. Ja mam sprężynową wersję, a nie gazową.

 

Na filmie widzialem jak ten gościu psikał jakimś sprejem to magazynku gdy go ładował, co to jest ?

Green Gas. Wystarczy trochę poczytać.

 

Jak widać na filmie pan załadował (po mojemu: naciągną pistolet tzn. Zamek tak jak pistolety z bazaru) a strzelał parę razy bez ładowania

 

Bo wersje na CO2, Green Gas i elektryczne są samopowtarzalne tak jak ostre odpowiedniki.

 

 

Na forum są tematy o tym jak zacząć bawić się w ASG itd. Poszukaj, a wszystkiego się dowiesz.

Link to post
Share on other sites

nie jestem jakimś ASG maniakiem [a chciałbym ale niestety niewiem jak zacząć]

Ustal gdzie w okolicy się strzelają, kto, jak się porozumiewają (FB, własne forum itp.). Zarejestruj się na ich forum albo napisz do któregoś wiadomość i zapytaj jakie musisz spełnić warunki (czy wymagają wieku, konkretnego wyposażenia itp.). Następnie zbierz forsę i kup odpowiednią, atestowaną ochronę oczu, wyposażenie takie, by móc strzelać się z wsześniej wspomnianą grupą i dobre kulki. Następnie jedź na strzelanie. W międzyczasie możesz poczytać forum gromadząc wiedzę, a nawet spytać o możliwość postrzelania na pożyczonym sprzęcie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za rade, problem jest taki że mieszkam na podkaepaciu a tu raczej mało kto się strzela.. mg tego linka prosić ? ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Em, czyli gdzie mg tego glocka kupić? Pozostaje tylko militaria

 

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli ostatecznie dopuszczasz tworzywowe: zainteresuj się Tokyo Marui dostępnymi na specu. Fajnie wykonane repliki, z oznaczeniami (no, np Beretta ma udawane, ale są repliki z prawdziwymi oznaczeniami), jak na swoje 180fps to niosą zadziwiająco daleko.

 

Jeśli strzelanie Cię nie interesuje - poszukaj uszkodzonej, metalowej repliki GBB. Skoro nówki, kosztują po 250zł nawet, to uszkodzone za 150 albo i mniej, bez problemu da się kupić.

 

A propozycja Glocka HFC sprężynowego, gdy ktoś poszukuje realistycznego wyglądu... No taaaak, ten kołek w tylnej części zamka jest TAAAAAAAAAKI realistyczny...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...