Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PP-19 Bizon (CM 0.58)


Recommended Posts

Replika doszła do mnie na dzień przed urlopem, nie miałem czasu jej dokładnie przetestować. Ogólnie wygląda solidnie.dużo elementów jest stalowych,aczkolwiek jest parę ze znalu(silnik się do nich nie przyczepial). Wymiana magazynka będzie wymagała trochę wprawy gdyż minimalne przekazywanie wymaga poprawy. Co dziwne jeżeli przyłożyć magazynek od zwykłego AK tez będzie podawał,wiec po dorobieniu zęba z przodu można korzystać z kalachowych magów. Ciężko o ładownice na magię, gdyż są one ogromne, znalazłem na ehobbyasia ładownice ale są dosyć drogie i myślę o zamówieniu jakiś u lokalnego szewca. Co do osiągów to się nie wypowiem bo nie korzystałem w boju, ale stockowe fps raczej nie pozwolą na użycie repliki do cqb bez downgrade'u.

 

Oczywiście chodzi o ładownice na magi, ale telefon postanowił inaczej. Chodzi również o przesunięcie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ma 410 FPS więc nie nadaje się do CQB. Zatem albo nadaje się do lasu albo na ścianę :). Ja czasem w lesie używam MP5 z 360FPS i nie narzekam.

Co do tuningu to na początek pewnie wystarczy wymienić gumkę i ewentualnie lufę ale zanim to zrobisz to idź postrzelać i zobacz czy ci to potrzebne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...