Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Silnik ok. Na batce 11.1 będzie lepiej. Zębatki stokowe na więcej niż m130 się wysypią.

 

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

Choć na batce 7.4 radę też da. Lepsza batka to i reakcja się poprawi

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Cześć, mam dość nietypowe pytanie :)

Otóż, jak kupowaliście nowe replik, jak były włożone do kartonów?

Wczoraj kupiłem emkę G&P w gunfire, po otwarciu pudełka, replika leżała luzem owinięta jedynie w folię bąbelkową, bez żadnej wytłoczki, styropianu. Nie powiem, trochę mnie to zdziwiło, ale i zaniepokoiło że dostałem replikę ze zwrotu czy coś..

Kolejna sprawa, to w moim egzemplarzu bardzo luźny jest bolt catch i selektor ognia. Ktoś miał podobnie?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam, troche odświeżę temat,

 

chciałbym przerobić swoje g&p na DMR. Mam model G&P BB-067 C. Powiedzcie mi czy gdybym założył do niej lufę PDI 509mm, flat hopa, oraz spring M140, szkielet i ogólnie GB wytrzyma tą sprężynę, czy przy tej lufie , flacie i sprężynie uda się osiągnąć lepszy i celniejszy ogień niż dotychczas (full stock + promyk 469, gumka promyk)? Czy pod DMR konieczny jest jednak bore up i wymiana gb bo przy 140 będzie kupa nie deemerka :P

Link to post
Share on other sites

Witek, szkielet G&P nie pociągnie za długo na m140, możesz dość szybko czoło gearboxa stracić, mblock tez niewiele da, bo naprężenia pójdą na korpus. Do lufy 500 mm wystarczy markowy cylinder typ 1 a nie bore up i to pewnie 0. Co z tego, ze fps skoczą po wymianie cylindra,jak będziesz miał ogromny rozrzut w celności. A i nie tylko szkielet nie uciagnie takiej sprezyny, zeby to troche pochodziło to trzeba by wymienic tłok wraz z głowicą, zębatki i silnik.

Link to post
Share on other sites
O jeeeezu, G&P i DMR...
W sumie do wymiany wszystko włącznie ze szkieletem :hahaha:

Da się to zrobić i to z bardzo dobrym efektem bo budą jest osiowe, sztywne i bardzo dobrze spasowane body G&P, ale środek... do wymiany.

Powiedz ile chcesz fps'ów, jakich kulek będziesz używać i jaki zasięg skuteczny Cię interesuje.
Link to post
Share on other sites

60-70m uzyskasz na 450-500fps'ach, dobrej lufie, flathopie i poprawnym poskładaniu.

 

Czy to G&P czy inna replika, 550fps jest już ryzykowne. W sumie mało którego stocka da się bezpiecznie wyrasować na tyle fapsów. Nawet przy KWA 2GX byłoby to ryzyko. Jedyna replika, którą modowałbym bez obaw to SR25 z gbv2 long.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...