Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 1500zł Karabin na START


Recommended Posts

Cześć.

Jesten nowy niedoświadczony w tematyce ASG ale od jakiegoś czasu pochłaniam wiedzę :).

 

Na replikę broni ( karabinu ) chciałbym przeznaczyć maxymalnie 1500zł co nie znaczy że tyle muszę wydać.

 

Repliki raczej szukam nowej co nowe to nowe :)

 

Głównie myślałem nad m4 oraz AK RK02 gdyż w cenie 1500zł odrazu przeszły by dobry tuning celnośći oraz fps i jeszcze by zostało na jakieś akcesoria do broni lub ubrania się .

 

Czego oczekuję od broni jeżeli byście polecali w tym budżecie do 1500zł bez tuningu i akcesorii

 

Metalowy

Gearboxy v3 bo ponoć v2 pada, pęka

Trwały

Celny ( dalekonośny )

Podatny na mocny tuning : FPS, celność

Bezawaryjny jak najmniej się da...

Tani w kosztach eksploatacji :) ;P.

+ oraz - dlaczego ten a ten nie..

Jeżeli ktoś miał by chęci mnie nakierować podpowiedzieć i doradzić najbardziej odpowiednią broń będę wdzieczny :)

Widziałem sporo tematów oraz je czytałem ale cięzko stwierdzić nieznając sie...

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mówie że ma to być AK czy M4 tylko jakiś kozak podatny na mocny tuning oraz bezawaryjny metalowy z v3 ja jeszcze sporo wiedzy trzeba pochłonąć :P Czytałem sporo o M4 i ponoć awaryjne + v2 lubi strzelić no i na pożądną z 2koła trzeba wydać a i tak niby nie będzie to co można uzyskać z rk02

Link to post
Share on other sites

@UP

Nie przesadzajmy, gdyby tak było ludzie nie kupowali by tylu emek :P

Są bardziej kapryśne, ale to też nie jest reguła.

Na twoim miejscu brał bym E&L miałem, bardzo fajny kałaszek, taki "prawie first class"

Możesz jeszcze pomyśleć nad kupnem Dboyia i zrobieniem mu konkretnego tune-Up'u na samych najlepszych częściach, ale do tego musiałbyś znaleźć kogoś kto ci z tym pomoże (ew. pisz do mnie na PW)

 

GB V3 masz z reguły tylko w serii AK, G36, i MP5k, także szukaj raczej tych replik jeżeli, zależy ci na tej konstrukcji GB.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Oki odezwę się na bank :icon_smile: co Do Emek czytałem tu poradnik ktos naprawdę konkretnie wszystko opisał z firmami włącznie dlatego też tak wywnioskowałem :icon_smile: . Wiadomo jedno sie sypie a drugi egzeplarz bedzie wieryny i nie zawodny :icon_wink: . Nie mówię że emka to szajs bo się nie znam ;P też nie mówię żę AK to super sprzęt :P

 

Co do V2 czytałem że lubi się sypać a V3 jest podatne na mocny tuning i sporo wytrzymuje. :) dlatego też celuję w v3

Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites

Najbardziej mi się podoba m4 :icon_smile: lubie masywne karabinki :icon_smile: ale chcę by było celne i mocne w fps a celna na dalekie odległości no i musi być full metal bo wiadomo że to też jak upadnie czy coś by nic nie pękło itp.

Ale też co do v3 nie jest tak że jest lepsze na mocniejszy tuning większe obciążenia ?

 

 

Jak coś M4 bo mi się podoba lub Ak bo ma v3 i niby jest zaje.. do tuningu i ponoć nie do zajechania. Więc coś z tych 2 no chyba że ktoś ma coś lepszego :P

Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites
Wystarczy kupić mblok i wada konstrukcyjna GB v2 zostaje usunięta. Wybierz co Ci się bardziej podoba czy ak,ar, g36, mp5 łatwiej będzie coś doradzić.

 

Mblock przenosi naprężenia GB na korpus, więc zamiast psuć jedno, psujesz drugie. Gra nie warta świeczki. Szczególnie, że szkielety są i tańsze, i łatwiej dostępne od korpusów. (Mówię o używanych).

Link to post
Share on other sites

Tzn odrazu nie chce robić tuningu bo chce nauczyć się grać. Jedynie chce coś kupić dobrego na zaś bo z kasą różnie...

 

Co do emki chcę by była niezniszczalną by nie pękła i wytrzymała no i tak jak mówisz dobra seria pod mocny tuning

 

I jeszcze jedna ważna kwestia brać nową czy z komisu mowa o długim użytkowaniu prze moją osobę

osobę.

Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites

Oki kumam. Dobra zatem kto jest chętny mi rozpisać z naprawdę dobrymi gratami by to miało ręce i nogi

. M4 ORAZ Ak z wyżej polecanych przez większość firm

Obecnie piszę z telefonu i ciężko mi cofać i pisać by napisać co i jak ale wiafomo jakie są moje oczekiwania pisałem wyżej. I dziękuję za poświęcony czas

 

Link to post
Share on other sites

Przy pierwszej replice sugeruje nówke ze sklepu - masz rok lub nawet dwa lata spokoju.

W temacie eMek polecam budżetowe M4 od specna arms + lufa/gumka + lipo lub w wersji droższej np. M4/Scar od WE + lipo lub Ares z EFCS + lipo + 100-200zł na tuning

Jeśli AK to budżetowo CYMA + lufa/gumka + lipo i wersja droższa czyli nietypowy konstrukcyjnie E&L + lipo lub LCT + lipo + XXX na tuning

Najlepiej przed zakupem przejrzyj temat dedykowany wybranej replice.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze w sumie z tego co widzę na GunFire jest z 10 różnych łącznie GB więc nie musi być to na tym v3 lecz by było nie zawodne z metalu podatne na mocny tuning i nie sypało się po tym tuningu. sorrki że tak skaczę po temacie ale chcę kupić naprawde za te pieniądze dobrą replikę lub jak się wqu.. to wezme coś na raty ;P lepszego :icon_biggrin: :icon_razz:

 

Jeszcze co Do m4 znalazłem takie coś http://olx.pl/oferta...tml#c6a03476b5

Ak http://olx.pl/oferta/dboyi-rk-05-asg-ak-74-tanio-jedyny-taki-CID767-IDbhXA1.html#7667937553 z używek

 

lub takie coś za 600

KOMIS REPLIK - APS AKM Tactical EBB

 

* 450fps

* Lufa precyzyjna Guarder 6,02/455mm

* Komora metalowa CYMA z zamontowanym systemem AIRHOP

* Gumka G&G Zielona

* Szkielet GB - APS V3 Hybrid EBB

* System szybkiej wymiany sprężyny

* Dysza SHS podwójnie uszczelniona

* Głowica cylindra SHS

* Cylinder JBU Typ 0

* Głowica tłoka PPS podwójnie doszczelniona łozyskowana

* Tłok SHS niebieski wszystkie metalowe zęby

* Sprężyna M120

* Silnik ARES

* Kable niskooporowe pod dekiel z końcówka T-Connector

* Magazynek Mid-Cap Metalowy

 

 

 

Ale chyba zabawa się zakończy na AK bo o wiele taniej można je kupić i ma z tego co widzę i czytam najlepsze opcje pod moje wymogi a jeżeli padnie ostatecznie na AK ( jak nic z m4 nie wymyślimy ) .

 

Czekam na info odnośnie tego postu ;P.

 

Pzdr. ide w kime bo juz mam dośc czytania bo tylko głupieje...

Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...