Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MB13 WELL - pozostała część


Recommended Posts

Witam. Ostatnio wymieniłem cały zestaw cylindra. Po wymianie mam problemy z naciągnięciem sprężyny (M190). Mianowicie jak naciągam ją do oporu to nie zatrzymuje się sprężyna tylko wraca z powrotem. Jednym słowem nie mogę jej załadować. Została mi taka część 11909862_810394152391813_1404481927_n.jpg?oh=026d81cfc348558be42ab22423da72ee&oe=55E5A680

Nie wiem gdzie ona ma być. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jeśli wsadziłeś do tej repliki sprężynę 190 to już szykuj kasę na nowy zespół spustu. Mój strzelił na stock sprężynie po 2000 kulek. Objawy były identyczne jak podajesz. Sprawdź zespół spustu czy nie strzelił. A tego cycka za bardzo nie kojarzę - coś mi świta że może to być część właśnie spustu, tylko pytanie czy w ogóle go rozkręcałeś?

Link to post
Share on other sites

To coś siedzi w cylindrycznej części rączki zamkowej. Taki klikacz, który sygnalizuje odryglowanie i zaryglowanie.

A taki problem jak Ty, miałem po zamontowaniu zestawu tuningowego w MB03. Otwór w tłoku miał za małą średnicę. Spężyna podczas ściskania zwiększa swoją średnicę zewnętrzną i w pewnym momencie, po osiągnięciu średnicy wewnętrznej tłoka blokuje się. Nie chciałem reklamować zestawu, więc dałem tłok do rozwiercenia o ok. 2 mm i pomogło.

Link to post
Share on other sites

Spustu nie rozkręcałem, ale jak go wyciągnąłem to zauważyłem, że takie coś co blokuje sprężyne jest lekko wygięte. A kasę na zestaw spustu będe miał w przeciągu 2 miesięcy. Kupię oryginalny od airsoftpro.

 

Dzięki za pomoc

Edited by smok55453
Link to post
Share on other sites

Spustu nie rozkręcałem, ale jak go wyciągnąłem to zauważyłem, że takie coś co blokuje sprężyne jest lekko wygięte. A kasę na zestaw spustu będe miał w przeciągu 2 miesięcy. Kupię oryginalny od airsoftpro.

 

Dzięki za pomoc

No to szykuj się na 2- miesięczną przerwę w strzelaniu. Poza tym części airsoftdno nie są zbyt najlepsze, o ile w ogóle można tak powiedzieć.... :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...