Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pas taktyczny zapinany plastikową klamrą


Recommended Posts

Witam wszystkich . Mam w planach zakup pasa taktycznego zapinanego klamrą plastikową , coś na wzór tego:taktyczny-pas-biodrowy-m_19806.jpgMoje pytanie jest następujące , czy te klamry użyte w większości pasów są wytrzymale? Nie mam doświadczenia z takimi klamrami , mój ekwipunek nie posiada takich zapięć i mam obawę że podczas walki takowe zapięcie się nie rozleci pod ciężarem pełnych ładownic , worka zrzutowego i doczepionych do niej paneli udowych a także podczas extremalnych warunków ( przeciskanie się przez wąskie przestrzenie gdzie istnieje ryzyko zahaczenia ładownicami i chwilowym napięciem tego pasa. Ktoś ma cos takiego i mógł by się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat wytrzymałości tej klamry? :>

Link to post
Share on other sites

Miltec to jeden z najgorszych chinoli, poszukaj markowych, sprawdzonych pasów lub zleć jakiemuś krawcowi uszycie. Na forum jest multum tematów odnośnie dziergaczy taktycznego sprzętu, poszukaj w odpowiednim dziale.

poszukam jakiegoś krawca i się zorientuje ile by wziął za zrobienie pasa , a jeśli można prosić o podesłanie jakiegoś pasa który będzie spełniał moje oczekiwania pod katem wytrzymałości i miał musowo system molle. Z góry dziekuje
Link to post
Share on other sites

No nie, polecanie PT-2 jest świńskie :teeth: :icon_mrgreen:

mówiąc bez bicia nie wiem o co chodzi ale jako tako tylko ten pas ma molle z tego co widać na zdjęciach :icon_smile: PS- sorki :P sa 2 z molle no ale cena 96zl? :> Taniej nie idzie? :> Edited by KodzaK
Link to post
Share on other sites

mówiąc bez bicia nie wiem o co chodzi ale jako tako tylko ten pas ma molle z tego co widać na zdjęciach :icon_smile: PS- sorki :P sa 2 z molle no ale cena 96zl? :> Taniej nie idzie? :>

 

Nie idzie. W linkach jest tylko jeden pas z mollami - PT-2, ktory jest gowniany. Kolejne dwa linki, w jednym jest pas 50mm (ktory uzywany samodzielnie juz dziala lepiej od pt2), a w drugim podklad, ktorego samodzielnie nie da sie uzywac, a jedynie z pasem 50mm, ktory zczepia wszystko i dziala jak usztywniajacy szkielet dla podkladu. Zalezy ile bedzie nosil rzeczy, polecane sa TPPO i TCP od Miwo Praszka, Miwo Lubliniec tez cos majstruje i od groma innych firm, w ktorych sie nie orientuje

Link to post
Share on other sites

Jezeli nue zamierzasz pasa obciążać nie wiadomo czym, to kup sobie defender helikona.

Szeroki na 50mm, z dobrą klamrą zapobiegającą przypadkowemu wypięciu, z wewnętrznymasem dla lepszej stabilizacji oraz podszyty poziomymi taśmami o szerokości 2 komurek molle dla stabilizacji. Samo nosze na nim 2 fast magi, zrzut i apteczke i aprawdza sie dobrze.

Link to post
Share on other sites

Chyba trzeba zapytać o fundusz jaki KodzaK zamierza przeznaczyć na opo i co tam będzie nosić.

 

A potem coś czuję że stanie na cheście w DPM, niemieckim beltkicie, albo na chinolu ,,bo tak mi się podoba"

nie nie skończy się na chinolu ... pas chciał bym taki by wytrzymał obciążenie worka zrzutowego , pełnego nalgene , jakieś ładownice na magazynki do m4 i małej torby cargo na pierdoły albo średniej jakiejś. i zależy mi na molle bo nie chce by to wszystko latało :P
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...