Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komplet ~500zł


Recommended Posts

Witam.

Na airsoft trafiłem przypadkiem nigdy nie interesowałem się militariami i chciałem zacząć swoją przygodę z tym ''stylem życia''. Mam maly budżet ;/ aczkolwiek myśle że da się coś zdziałać z taką sumką pieniędzy. Chciałbym w zestawie Okulary i replikę elektryczną a jeśli coś zostanie to inne potrzebne rzeczy :D.

Link to post
Share on other sites

Czekaj,czekaj..skoro to czytałeś to chyba widziałeś iż pisze że te repliki są polecane. Ale okej niech będzie. Jeśli chcesz się czegoś o tych replikach dowiedzieć to na tym forum istnieje tajemnicza rzecz o nazwie wyszukiwarka :) Wpisz tam łaskawie nazwę repliki jaka Cię interesuje i w większości przypadków znajdziesz główny temat o danej replice a tam znajdziesz odpowiedzi nawet na najgłupsze pytania.

Link to post
Share on other sites

No tak, źli użytkownicy nie dali na tacy. A przecież wykupiłeś konto premium, a koledzy dostają pensję za doradzanie...

 

Zakładając temat musiałeś zaakceptować regulamin, a jednym jego punktem jest zapoznanie się z poradnikami przypiętymi w tym dziale. A tam akurat były odpowiedzi na Twoje pytania.

Link to post
Share on other sites

O, przybył ten, który, kurna, pomógł.

Tak, ja tak na serio, bo odpowiadałem tylko na post yoyo. W dodatku to, co pisali przedmówcy jest prawdą. Mógł poczytać. Przez jakieś 3 lata niemal dzień w dzień pisałem posty w "jak zacząć/szybkie pytania". Niemal dzień w dzień to samo pisałem - G36 od JG, MP5 Galaxy, AK Cymy/Boyi, nie ma eMki poniżej 600zł, poniżej stówy tylko shotgun AGM, tani mundur to Fleck lub DPM...

Kurczaki! Ileż można? Jest wiedza na forum. Rozumiem, że można byłoby mieć pretensje gdyby była rozbita, ale są poradniki. Sam spłodziłem jeden dla początkujących. I co? Kto przeczytał? Ci, którzy mają wiedzę. Z tych, którzy nie mają to może jeden czy dwóch się odezwało, że czytali. To na uj pisać? Jakiś czas temu ktoś się czepiał, że nie ma artykułów nowych.

Po grzyba, po grzyba ja się pytam, pisać te poradniki skoro nikt ich do jasnej ciasnej nie czyta?

No i L_isek, sam też masz wiedze. Czemu się nie wypowiedziałeś, a teraz się przypieprzasz? Nie było Cie? Ojej, a wyobraź sobie, że ja też nie zawsze mam czas na pisanie (po raz 500) tego samego

Edited by Buniek92
wulgaryzmy
Link to post
Share on other sites

Nie ma co się denerwować. Jako świeżak w ASG, który przebija się przez tony porad i recenzji, uważam, że jest spora rozbieżność między opiniami ludzi. Co gorsza główny problem internetów jest taki, że każdy może się tutaj wypowiedzieć, nie koniecznie fachowo.

Przykładem są te wszystkie narzekania na cm028. Sam posiadam, mam zamiar zmienić jak tylko znajdą się pieniądze, ale replika dla nowego jest świetna, wystarczy trochę miłości i dosłownie 50 złoty. Kilka minut temu przebijałem się przez tematy typu pasoszelki czy kamizelka. Ile osób tyle opinii. Gwoździem do trumny jest "przeterminowywanie" się tematów. Dochodzą nowe chińskie repliki, a jakość obecnych modeli również nie jest stała. Ludzie narzekają, że jakość replik jest zmienna i zależna od partii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...