Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM 039U [CYMA] vs SC-01 [BOYI]


Recommended Posts

Siemanko !

 

Przymierzam się do kupna repliki i tak jak w temacie nie wiem co wybrać, czy CM039 - AK czy SC-01 - SCARL od Boyi. Na ogół różnica polega na tym ,że CYMA ma o 40 fpsów więcej i Gb v3 , ale ogółem lepsze recenzje słyszałem o scarze, czy może ktoś coś poradzić ? :)

Link to post
Share on other sites

Generalnie w temacie ASG jestem zielony, przymierzam się właśnie do kupna pierwszej repliki ;)

wydawało mi się, że za cenę w okolicach 750 zł powinienem dostać coś przynajmniej dobrego tym bardziej, że

komentarze też pod replikami były pozytywne (chociaż w sumie rzadko kiedy się zdarza, że są negatywne).

 

Po prostu nie bardzo wiem co wybrać mimo,że poradnik dla żółtodziobów z tej strony już czytałem ;)

Generalnie brałem pod uwagę scar'y (tu praktycznie Boyi, biorąc pod uwagę moją kieszeń) jakieś kałasze (ta cyma wydawała mi się najlepszym wyborem, pewnie przez cenę ;) ) i giety (ale mnie najbardziej interesuje w wersji G36K a tej akurat dużo nie ma ).

Link to post
Share on other sites

Tak jak chłopaki pisali wyżej, do 750zet aksu od fc jest najlepszym wyborem, bo jest to w zasadzie jedyna w pełni stalowa replika w tej cenie. Tak jak i droższym E&L, możesz nią doły kopać - dosłownie. Wewnątrz też jest porządna. Ludzie którzy dłużej strzelają, cenią sobie bardziej jakość wykonania repliki i jej wytrzymałość, niż możliwość podpięcia laserów, kolimatorów, wibratorów czy innych gumowych zabawek.

 

W zasadzie chyba nie ma innych replik niekałacho-podobnych aeg, o tak dobrej budowie i odwzorowaniu, a już zwłaszcza w tej cenie.

 

Jeśli ci jednak suczka się nie podoba, a masz do tego prawo, to przynajmniej określ jakiego typu repliki preferujesz - m4 i pochodne, mp5, g36 a może coś bardziej egzotycznego? Każda grupa ma swoje plusy i minusy techniczne, dodatkowo jeszcze dochodzą bolączki każdego modelu. Wybierz się może na stzrelankę i obmacaj trochę replik. Może zawęzi Ci to pole poszukiwań.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...