Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy pistolet ASG - Co wybrać?


Recommended Posts

Witam.

Jestem świeżym użytkownikiem tego forum, jak i świeżym jeśli chodzi o ASG.

 

Jak wyżej wspomniałem jestem totalnie zielony w tych sprawach.

Poczytałem forum, dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy, chociażby o samych kulkach których jest sporo rodzajów.

 

Chciałbym zakupić póki co Pistolet do kwoty 300 PLN.

Fajna sprawą by było gdyby posiadał również BlowBack ( Chyba, że jednak jest to zbędny bajer ).

Pistolet ma póki co służyć do nauki - następnie chciałbym go używać już jako broni bocznej.

 

Strasznie się głowiłem czy wybrać gazówkę czy może elektryczny.

 

Dobrą sprawą by było gdyby ów pistolet był dostępny w SpecShopie ( jestem z Poznania więc mam blisko to tego sklepu ).

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Do nauki - źle sprecyzowałem. Chodzi mi tutaj właśnie o strzelanie do puszek, szybka zmiana magazynka itp.

Jak wspomniałem, później pistole ma służyć jako broń boczna.

 

Zastanawiam się nad:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=9695&name=WE_-_G17_-_Gen3

lub

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=10753&name=WE_-_G19_-_Gen3

 

Czym te dwa modele się różnią od siebie i który lepiej wybrać?

Link to post
Share on other sites

Glock Army to loteria, niezbyt żywotna replika, naserwisowałem się tego, swego czasu, i naprawdę polecam tylko majsterkowiczom. Replika WE to jest raczej glockotron, bo ani wymiarów nie trzyma ani nie jest przesadnie poprawnie odwzorowany, oba te glockotrony WE w środku mają to samo, jeden udaje Glocka 17, drugi Glocka 19, wybierz tego, który Ci pasuje bardziej/bardziej się podoba.

Link to post
Share on other sites

Jedyną sensowną repliką gazową jest od TM. Wyciagasz z pudełka i strzelasz. Inne to kwestia jak trafisz. Ją przerobił em trochę replik gazowych i generalnie nawet nowe nie strzelają zadowalająco.

 

Dobrze strzela Glock od KWA ale trzeba hopka na początku ogarnąć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...