Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szukałem podobnego tematu, ale niestety nic nie znalazłem. Mianowicie, moja kolba się "odspawała". Musiałem w nią wcisnąć kawałek drewna, by ją jakoś usztywnić. No ale prędzej czy później i to szlag trafi, więc myślałem nad wymianą kolby na jakąś inną. Ogólnie strasznie mi się podobają kolby od LR-300. Chociażby ta: http://www.taiwangun.com/kolby-i-dodatki-2/kolba-skladana-typ-lr-300-do-serii-ar-m4-boyi?from=listing&campaign-id=19 Pomimo tego, że jej brak, ale to mniejsza.

Moje pytanie. Czy ktoś przerabiał tę replikę, albo podobną, by wcisnąć jakąś inną kolbę? I jak się za to zabrać by to się trzymało jak trzeba i nie odpadło po dłuższym użytkowaniu repliki?

Link to post
Share on other sites

Daruj sobie samoróbkę, sam temat cisnąłem, nim kupiłem właśnie ten adapter, z aks74u podobnie jak z aks74 jest ten problem, że zawias idzie pod kątem, jak wyspawasz coś to nie uda Ci się uzyskać prostej linii z korpusem, może jestem cienki, ale zawsze miałem lekki spad, ten adapter jest warty swojej ceny (serio), aluminium ale porządne. Łatwiej jest o wymianę kolby na emkowatą w kałachu ze stałą kolbą.

Edited by Dziku888
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...