Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elektryk na początek


Recommended Posts

Wiem tyle, że się zna i często odwiedza serwisanta. Chodzi o to, że ma być to moja pierwsza replika, nie chcę czegoś ultra mocnego. Tego spartaka każdy wychwala pod niebiosa, więc co mam myśleć? Ja poprostu obawiam się, że z tą cymką 42 się zabiję :D

Edited by Labek
Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E chyba nie bedzie tak zle. Jak jest adrenalina to ciezar nie jest tak istotny Ja tez moge od kogos cos np. uslyszec i powtorzyc (nie znam go i nie mam na celu oczernianie kogos -podaje przyklad). Istotne to bedzie jakie ma doswiadczenie ile mial replik i jakich. Mozna rozne rzeczy mowic a praktycznie wychodzi co innego.

 

W kazdym razie musisz sie zastanowic co chcesz kupic. Czy cos w miare porzadnego ale liczac sie z cena co najmniej te 500 zl w gore ale bedzie ciezkie, czy cos lekkiego w nizszej cenie (plastik)?

 

Jak kolega ma spartaka to czemu nie da Ci obejrzec i postrzelac z niego?

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

CM.042 to bardzo słaby wybór. Przestarzały system konstrukcji (standard TM), brzydkie pseudo drewno, "metal" ZnAl, a do tego za wysoka cena w stosunku do tego co oferuje. Z tanich AK tylko boyi. Są ładniejsze i tańsze, a w tej samej cenie (660 pieniędzy) jest RK-10S.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Ta dyskusja zaczyna powoli nie mieć już sensu :( Mi się podoba RK-02 i w sumie jestem zadowolony (ma parę menkamentów, ale da się tanim i prostym sposobem ich pozbyć i je poprawić).

 

Każdy lubi co innego: jednemu podoba się plastik udający drewno, a drugiego takie rzeczy drażnią :icon_smile:

 

Akurat mnie takie rzeczy drażnią, ale jakbym kupił spartaca i nie miał na razie w perspektywie nic lepszego to pewnie bym się przyzwyczaił i to przełknął.

 

Ale z racji takich rzeczy jak udający drewno plastik wolałem dodać trochę grosza i kupić RK. Nie mówię, że jest cud i malina, bo parę mankamentów jest (ruszająca się szczerbinka, luzny tłumik płomienia - zle spasowany na gwincie, luz na kolbie, udający plastik, ale na szczęście w kolorze czarnym).

 

Mnie by drażniło jak w spartacu czy cymie plastik jako drewno i do tego ten hi-cap bakelit jeszcze w innym odcieniu :icon_biggrin:

 

Dlatego uważam, że decyzja traci sens. Kolega dostał już tyle odpowiedzi, że decyzja należy do niego i sam pewnie już ją podejmie (o ile już się nie zdecydował, sądząc po wcześniejszych nawet postach).

 

Życzę powodzenia w zakupie i użytkowaniu :icon_smile:

 

Pozdrawiam

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Skoro Spartac jest wg Ciebie lepszy niż seria RK, a RK od boyi nie przypomina broni to weź spartaca.

 

 

Tyle postów już tu ludzie pisali ale Ty wiesz lepiej, więc po co zakładasz temat? Więc jeszcze ja napisze coś od sobie by Cię jednak uchronić od złego wyboru. Więc najpierw RK od boyi, później ta cyma 042 i na końcu Spartac. Ja swoją RK02 rok miałem bez tuningu. Śmigała aż miło i w końcu przyszła decyzja o tuningu. Replika nadal strzela, jest cała i ogólnie jestem zadowolony po tych dwóch latach z nią.

Link to post
Share on other sites

Człowieku, trzymałeś obie repliki żeby je porównywać? A jak powiem Ci teraz że moje mp5k ma 100m skutecznego to tez uwierzysz?

Nie sugeruj się obrazkami i opiniami ze sklepu i kolegów pseudo-znawców. Kolegę który mówi że spartac jest celny osobiście wyśmiałbym w twarz. Jak chcesz porządnego taniego kałacha bierz rk od boyi i nie kombinuj.

PS. spartaki strzelają naprawdę nie najgorzej, ale nie jest to "wysoki poziom" i "super celność". I jak weźmiesz do ręki rk od boyi, a potem spartaka to pomyślisz sobie "o Boże, jakie brzydkie paskudztwo."

Link to post
Share on other sites

Tylko, że problem jest taki, że Ja jestem praktycznie w stu procentach przekonany na srt-12, mój kolega ma i mówi, że nakurwia jak dzika i lepsza od cm.028, a znów taka replika drewno/metal trochę kosztuje, a spartak niby celny, niby dobry i jedynie kruchy. A z cymą będzie mi ciężko, bo jestem bardzo filigranowy.

 

Ktoś tu nie przeczytał regulaminu. Pierwsze ostrzeżenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...