Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam !

 

Obecnie jestem posiadaczem shotguna agm003 ale zastanawiam się nad zakupem pierwszego elektryka.

Nie śpieszę się z zakupem ale zbieram informacje już teraz aby mieć pewność.

Wiele osób poleca cm028, inni mówią że lepsze RK02

Ważne jest aby replika była bezawaryjna i abym poza kosztami bateri nie musiał ładować dodatkowej kasy.

Jakie aku polecacie do CM 028 a jaki do rk02 ?

Czy warto wydać 4 stówy na cyme czy dołożyć 100zł na rk?

Replika ma być na długie lata i ma być wytrzymała,bezawaryjna i bez dodatkowych kosztów

ps koszt aku możliwe najniższy (100zł max choć to już by przekraczało mój budżet) no i dość spora pojemność

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie RK od Boyi, jak zależy Ci na bezawaryjności to lipo 7,4V.

Co do wytrzymałości to powinna dać radę długi czas, aczkolwiek często jest to sprawa losowa bo wystarczy niefortunna zacinka żeby zębatka straciła zęby, ale tego już się nie przewidzi.

Link to post
Share on other sites

Również uważam że najlepszy wybór to rk. Jak będziesz dbał i co sezon smarował co trzeba (albo wysyłał na serwis) to pożyje bardzo długo. A części w środku zawsze możesz sobie wymienić na lepsze - albo powoli na nie ciułać :) cm028 jest słabe i nie warte ceny. Opłacało się jak nówkę szło dorwać za 300zł, teraz jedyny słuszny kałach w niskiej ceni to rk.

Link to post
Share on other sites

Czyli brać rk02 i lipo 7.4V? (dacie jakiś link)

a jak z ładowarką (też link bo nie chce wziąć podróbki czy coś) i jaki wyjdzie koszt.

 

.Jeśli chodzi o konserwację to czym, jak i co smarować bo jestem zupełnie zielony w te klocki.

Edited by janusz1212
Link to post
Share on other sites

Czyli brać rk02 i lipo 7.4V? (dacie jakiś link)

a jak z ładowarką (też link bo nie chce wziąć podróbki czy coś) i jaki wyjdzie koszt.

 

No pewnie, podaj też adres, to do razu zamówimy, byś się nie przemęczył.

 

.Jeśli chodzi o konserwację to czym, jak i co smarować bo jestem zupełnie zielony w te klocki.

 

Przycisk 'szukaj' jest wielce pomocny, choć widząc, jak sobie radzisz ze znajdoowaniem informacji, nie radziłbym Ci samodzielnie otwierać GB w celu mitycznego 'smarowania'.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Ok. a jak długo starcza taka bateria w sensie ile godzin z nią pobiegam (oczywiście wiem, że to zależy od użytkowania)
Mi LiPo wystarcza w teorii na cztery trzygodzinne strzelanki, ale i tak ładuje po każdej, bo najkorzystniej dla baterii jest utrzymywać ją w 50-90% pojemności.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...