Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze MP5


Recommended Posts

Cześć :> Powoli zaczynam z asg, ale wciąż jestem jeszcze zielony w wyborze repliki. Zastanawiam się nad kupnem mp5 - zastanawiam się, ponieważ jestem w stanie zapłacić około 900 zł za samą replikę i nie do końca jestem pewien, czy mp5 w tej sytuacji najlepszym wyborem. Dlatego też pozwolę sobie zapytać - czy warto inwestować tu więcj inwestować w mp5? Jeśli tak, to jakie modele/firmy konkretnie? Jeśli nie, to co jest lepszym wyborem? Od razu prosiłbym też o poradę, co w danym modelu należałoby wymienić.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

SRC u Czechów. Full stal, tanio, warto. Jeśli coś innego to tylko Cyma. Właściwie nic więcej ciekawego już nie ma.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

No i warto wspomnieć o paradoksie mp5, bo do pełnowymiarowych wersji wchodzi gb v2, a do kompaktowych v3, warto to wziąć pod uwagę jeśli ma się na oku budżetowy tuning.

 

Pełnowymiarowa mp5 daje radę tak jak krótka emka- dużo kolb do wyboru, szyny montażowe zarówno pod optykę, jak i na chwyt przedni da się znaleźć. Magi są bardzo kompaktowe co jest ułatwieniem przy składaniu oporządzenia.

Edited by Karczu
Link to post
Share on other sites

SRC u Czechów. Full stal

Z tą full stalą to bym nie przesadzał, na pewno nie w wersjach A.

No i warto wspomnieć o paradoksie mp5, bo do pełnowymiarowych wersji wchodzi gb v2, a do kompaktowych v3

W przypadku wyżej wspomnianego SRC nie ma to zastosowania, jeśli dobrze pamiętam, w mp5k SRC siedzi V2.

Link to post
Share on other sites

Upper z tego co pamiętam to stal, co do drobnicy już tej pewności nie mam, ale w każdym razie jest tego znacznie więcej niż u innych producentów. W Cymce baza to ZnAl, ze stali kojarzę chyba tylko zaczep zawieszenia, resztę musiałbym posmyrać magnesem.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Fakt, słyszałem dobre opinie o src w tej cenie, niestety przynajmniej na tą chwilę odpada, ponieważ nie mam możliwości zrobienia przelewu, o karcie nie wspominając. Musiałbym posiadać samodzielne konto itd itd. Jedyną opcją jest za pobraniem,a łatwo się domyślić, że to znacznie ogranicza wybór. Niestety.

Link to post
Share on other sites

To może zaufana osoba zrobi przelew za ciebie?

Kupowanie znalowej cymy za 700.00 zł kiedy to można kupić stalowe SRC byłoby trochę dziwne.

Jeszcze nie zapomnij o odłożeniu pieniędzy na kilka midów, ale jeżeli Ci nie przeszkadzają plastikowe to nie będzie jakaś straszna suma.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz czegoś do w miarę taniego tuningu to cyma jest idealnym wyborem, wymieniasz gumkę, tłok i głowice tłoka, wstawiasz mosfet i mocniejszą sprężynę. W SRC masz za to stalowe body, jednak tuning mocowy będzie trochę kosztowniejszy.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz żeby ruszała się blaszka przy strzelaniu, to można. Ja po pewnym czasie pozbyłem się tego bajeru.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Cyma jest stosunkowo tania patrząc na bebechy (taki chiński odpowiednik KWA), zewnętrznie słaba choć nie najgorsza. Oczywiście daleki jestem od stawiania KWA na równo z cymą, jednak zarówno KWA jak i cyma maja opinie pancernych GB w swojej półce cenowej. Oraz słabego wykonania zewnętrznego, również w swojej półce cenowej.

Mając okrojony budżet i w planach tuning mocowy to najlepszy wybór. Jeśli zależy ci na ładnym body to szukaj bardziej markowych produktów.

Link to post
Share on other sites

Dobre bebechy dobrymi bebechami, ale pytanie ile trzeba wydać by doprowadzić GB SRC na poziom Cymy, bo repliki kosztuję miej więcej tyle samo. A jeżeli to nieznaczna kwota, lepszy stosunek jakość/cena będzie niewątpliwie miało SRC.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...