Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 (G.5) [GALAXY]


Recommended Posts

Myślę że dałeś temat w złym dziale, choć mogę się mylić, niech jakiś mod mnie poprawi jeśli nie mam racji.

 

Jakiś czas miałem tą mp5, po wymianie gumki spisuje się nieźle jak na replikę tej klasy, aczkolwiek bardzo nie lubię w niej szybkostrzelności, jest za niska na stockowym akumulatorze.

Link to post
Share on other sites

Ta replika ogólnie jest bardzo fajna na początek, jak już wyżej wspomniano koniecznie wymień gumkę, moja uwielbia zieloną G&G. Kolejną częścią którą warto wymienić jest silnik, na komisie można wychaczyć silnik na neodymach z niebieską dupką za 70 zł więc nie są to duże pieniądze a warto wymienić. Jak w przypadku każdej repliki niskiej klasy warto wymienić baterię, a jeżeli nie to chociaż warto ładować stockową baterię porządną ładowarką(np imax b6) . W swojej piątce zmieniłem jeszcze zębatki ale to można odłożyć do uszkodzenia:)

Link to post
Share on other sites

Tak, silnik to rzeczywiście padaka.

Warto ładować imaxem ale koszt tej ładowarki w porównaniu do kosztu repliki....

Kupić najlepiej lipo 7,4 i ładowarkę przeznaczoną do niej (robi takie GF, imax, powerbean i redox, kosztują ~40zł nie są tak porzadne jak imax ale wystarczą, a różnica w cenie spora. Polecałbym zwłaszcza redoxa)

Link to post
Share on other sites

Na portalu masz test tej repliki, na końcu masz kilka sugestii odnośnie modyfikacji repliki.

 

Czy replika nada się do lasu? Myślę, że tak, chociaż będzie to wymagało nieco innej taktyki (flankowanie, skracanie dystansu itp.). Przy tak krótkiej lufie za pomocą tuningu mocowego zasięg zmieni się nieznacznie, chociaż zawsze możesz wstawić dłuższą lufę i ukryć ją np. w tłumiku. Jeżeli możesz dołożyć trochę pieniędzy dobrym pomysłem może być też replika G36 od JG lub AK od Boyi (seria RK). Repliki te będą znacznie mniej kompaktowe, ale za to wykonane z lepszych materiałów i z większym potencjałem pod las ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Wiem że pytanie zadane miesiąc temu, ale niech będzie dla szukających info - tak, magi cymy pasują idealnie, podają też genialnie, na auto zero pustych strzałów.

Szukam lipola który ładnie się schowa w środku, ma ktoś coś pewnego i sprawdzonego, co wejdzie na 100%? najlepiej żeby był gdzieś dostępny, wtyk dowolny.

Edited by TNTx2
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...