Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nowy młodzik choć nie taki młody


Recommended Posts

Witam.

Mam na imię Sebastian i za kilka dni stuknie mi 38l :)

Z tej okazji dostałem w prezencie pistolet na kulki ;). Konkretnie GBB M9A1 Socom Tactical.

Nigdy wcześniej nie strzelałem z broni tego typu czy jakiejkolwiek innej. Co prawda robiłem

przymiarkę do jakiegoś śrutomiotu ale dostałem wersję ekologiczą na greengas i kulki bio.

Ktoś mnie oświeci jak poprawnie załadować magazynek? Przy próbie napełnienia gaz

wylewa się od spodu magazynka, zupełnie jak by był dziurawy :(. Ładują tak jak pokazano

to na wielu filmikach w sieci ale u mnie się wylewa z drugiej strony. Czy w nowym sprzęcie

trzeba coś dokręcić, przestawić?

 

PS. Jestem w szoku bo do wczoraj o ASG nawet nie słyszałem :)

 

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

sebar25

Link to post
Share on other sites

Nie za 900, a niecałe 700, co i tak jest sporą kasą jak na produkt Socom Geara. Niestety dostałeś replikę firmy, która nie jest zbytnio polecana. Najlepiej gdyby udało się odesłać replikę na gwarancję/rękojmię.

Link to post
Share on other sites

Zakup przez internet więc teoretycznie jest taka możliwość do 30 dni.

Co by koledzy w takim razie polecili bo ta berettka bardzo mi się podoba?

Budżet ~900pln bo tyle kosztowała w militaria.pl

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Edited by sebar25
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Uparłeś się strasznie na dosyć sporym budżecie (jak na boczniaka). Nie wolałbyś czegoś odrobinę tańszego? Skoro podoba Ci się m9 i metal, to może m9 od KJW Ci się spasuje? Jakościowo bdb, nieawaryjna, przyjemna w uzytkowaniu ;) Nie jest to TM ale chyba 'snajpić' z boczniaka nie bedziesz :)

Link to post
Share on other sites

Tańszy :icon_smile: a tak serio to poszukaj gdzie ta m9 znajdziesz - nie wszędzie jest.

 

Jak będziesz szukał, to pamiętaj ze są rozne wersje i warto aby ta m9 wyposażona byla w oczko na smycz i szynę na szmery i bajery :icon_biggrin:

Polecam Gunfire,Tajwangun,Specshop,Asgshop lub Zbrojownię.
Link to post
Share on other sites

Uparłeś się strasznie na dosyć sporym budżecie (jak na boczniaka). Nie wolałbyś czegoś odrobinę tańszego? Skoro podoba Ci się m9 i metal, to może m9 od KJW Ci się spasuje? Jakościowo bdb, nieawaryjna, przyjemna w uzytkowaniu :icon_wink: Nie jest to TM ale chyba 'snajpić' z boczniaka nie bedziesz :icon_smile:

Bosz... Gość chce kupić porządną klamkę, to mu będą budżetowce wciskać...

Link to post
Share on other sites

Z droższej klamki czasami nie tylko można snajpić... ale nawet strzelać :P

Kupiłem WE lata temu, bo było "tańsze" i efekt taki, że różnice ceny do TM musiałem wpakować w dodatkowe części i gaz, którego się namarnowałem, a i tak niechętnie sięgam po boczniaka, bo cholera wie czy to w ogóle jeszcze działa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...