Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stabilizacja lufy SWD


Recommended Posts

Witam

 

Mam pytanko czy da rade i czy ktos z was robił w swd stabilizacje lufy aby nie drgała podczas strzału . Chodzi mi o cos takiego, do swd tego nie widziałem ale samemu zrobić mozna cos takiego http://azteko.pl/action-army-stabilizator-lufy-wewnetrznej-do-aps-96-b02-002-p-4270.html

 

Jeszcze zapytam przy okazji z czego najlepiej zrobić dystanser do swd . Ja mam z izolacji od kabelka niskooporowego wiec jest miękki i na długość 3,5 mm . Może cos mi podpowiecie co waszym zdaniem najlepiej sie sprawdzi jako dystanser. Pozdrawiam !

Edited by piecia10
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: jakie masz to SWD (producent, napęd)? Po drugie: jaka tam siedzi komora hopup (fabryczna czy tuningowa)?

Jeśli to któraś ze sprężynówek to przede wszystkim trzeba ustabilizować lufę zewnętrzną. Opis znajdziesz w potężnym wątku na tym forum. Generalnie znajdziesz tam wszystko na temat wersji sprężynowych.

Link to post
Share on other sites

W temacie o SWD http://forum.wmasg.pl/topic/71098-oficjalny-swd-dragunow-ak/, Medi opisał jak usztywnić tego potworka (kompendium na pierwszej stronie). Wymaga nawiercenia i wykosztowania się na śruby z prawdziwego metalu. Przynajmniej jeśli chodzi o usztywnienie zewnętrznej rurki w komorze/jej obsadzie. Lufę wewnętrzną można ustawić za pomocą oringów w zewnętrznej.

Fajne profilowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Właśnie o tej lufie zewnętrznej czytałem tam i fajne fotki dodał jak to wygląda. Mi właśnie chodziło o usztywnienie w środku. Myślałem żeby po prostu w 3 miejscach taśma owinąć lufę wewnętrzną żeby na ciasno weszła do lufy zewnętrznej. Cos wymyślę. Dzieki tez masz spoko

Link to post
Share on other sites

Ją stosuję biurową taśmę klejącą. Jest cienka, więc łatwo uzyskać właściwą grubość nawinięcia. W SWD nie ma dużo luzu. Oklejam tylko przy wylocie lufy. Jeśli owiniesz w kilku miejscach a lufa zewnętrzna będzie lekko krzywa, to będzie ci krzywić lufę wewnętrzną.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ją stosuję biurową taśmę klejącą. Jest cienka, więc łatwo uzyskać właściwą grubość nawinięcia. W SWD nie ma dużo luzu. Oklejam tylko przy wylocie lufy. Jeśli owiniesz w kilku miejscach a lufa zewnętrzna będzie lekko krzywa, to będzie ci krzywić lufę wewnętrzną.

 

Dziękuję za dobry patent, bo ostatnio to zrobiłem w moim Koerze i jest fajnie :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...