Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukiwanie emki


Recommended Posts

Hej, zacznę od tego, że przeczytałem repliki-m4-wybor-ostateczny

Jest to jednak dla mnie niedostateczny poradnik - albo inaczej, nie jest to poradnik a recenzja różnych firm.

 

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem jg g36c(słaby rof, słaby zasięg, mała precyzja) - ogólnie rzecz biorąc żałuję zakupu a, że chcę iść w tuning to muszę mieć też podkład, na giete szkoda kasy...

 

Szukam m4 jakiegoś, cena 800-900 najlepiej (ale jeśli za dołożenie 100 dostanę coś co mnie zwali z nóg to czemu nie? :) ).

 

Znalazłem dwie oferty na komisie:

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/718139

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/717563

 

Co myślicie o powyższych? (problem, ze przed zakupem nie obejrzę na oczy tych replik)

Co polecacie ze sklepu lub od prywatnych osób?

 

Pozdr.

 

PS. Teraz mam nadzieję, że obędzie się bez gównoburzy.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie - nowe Evolution Airsoft

Tylko i wyłącznie EA.

 

Jak patrzę to EA się zaczynają od 1100 pln, i mają po 300 fps około.

A jak chcę mieć replikę ale dopiero do późniejszego tuningowania? Najpierw trochę chcę na stocku polatać.

Link to post
Share on other sites

Jedno polecają drudzy odradzają :)

 

Jeśli dobrze rozumiem to fps przekłada sie na szybkość lotu kulki ale tez częściowo zasięg.

To lr300 ma mniej fps niż moja gieta :P

 

Moge przeznaczyć na zakup nawet 1300 ale żebym nie musiał od razu iść w tuning i żebym miał czym siać celnie.

Link to post
Share on other sites

Jeślo masz 1300 to pomyśl nad ASG, za około 110p/1200 dostaniesz Defendera który jest bardzo dobrą repliką (zewnętrznie i wewnętrznie), podatnym na tuning mocowy z dość mocnym szkieletem i ogólnie spoko bebechami. W stocku mają coś koło 420FPS.

Link to post
Share on other sites

Brać nowe, nie dać się wycyganić na "super uber tacticool używanej igły nieśmiganej emczwórki kris kosta pod kocem trzymał magpul poświęcił" z komisów. Nie wiesz kto i co z tym robił, może być spoko przez pierwsze dwie strzelanki, potem zachce się jej wylecieć w powietrze bo bebechy były u swego kresu. Jeśli nie jesteś specem od grzebania w środku albo chociaż nie masz doświadczenia z babraniem się w gearbox'ach to używki odpuść. Masz odpowiedni budżet żeby kupić dobrą, markową nówkę na której pośmigasz z rok czy dwa, potem możesz się bawić w tuningi (dać serwisantowi lub próbować własnych sił) jeśli stock już ci nie wystarczy. ;)

 

Kumpel ma to lr300. Niby fajne, ale są tam jakieś cuda z komorą. Jest temat o niej, poczytaj.

Zwykłem m4 od EA kupisz za 850.

 

Tak, komora ma "swój standard" aczkolwiek ptaszki głośno ćwierkają, że przy odrobinie chęci i jednej sztuce pilnika ładnie dopasujesz standardową komore. ;)

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Ja nie przepadam za eMkami G&G, moim zdaniem najgorsze markowe M4, miałem i się zawiodłem. Z CA nie wiem jak u nich teraz, ogólnie były to dobre AR15. Specna to kupa i nawet nie tykaj. Szukaj ASG DK, G&P, KWA, Evolution Airsoft, King Arms, Krytac, może to Classic Army i od biedy G&G (ale tutaj możesz mieć później problemy. Z pudełka strzeła ładnie ale gdy zaczynasz grzebać dzieją się cuda).

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...