Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zauważyłem przed chwilą na moich okularach drobne pękniecie na szybce.

Są to okulary ESS ICE zakupione na oficjalnej stronie producenta. Dodam, że używałem je może na 5 strzelankach w zeszłym roku. Teraz po przerwie mam zamiar wrócić do ASG i spotkała mnie taka niespodzianka. I stąd rodzi się moje pytanie czy mogę bezpiecznie ich używać, bo niby nie wygląda to na jakieś poważne uszkodzenie, polecacie je przestrzelić z bliska na najbliższej strzelance?

Zdjęcia:

http://imgur.com/a/5gpAT

Link to post
Share on other sites

Tak, super plan. Przestrzel z bliska żeby pęknięcie się powiększyło, a później graj w tym i ryzykuj wzrokiem. Nie wierzę, że powstają takie tematy.. zamów nowy wizjer, nie ryzykuj. Oczy nie odrastają. Dostaniesz z mocnej repliki w to miejsce i kto wie co się stanie. Wiadomo, że to nie jest byle jaki materiał, mają atesty itd., ale lepiej zachować ostrożność.

Link to post
Share on other sites

Gdzie to pęknięcie jest ? Oczywiście do wymiany. Sam miałem dwukrotnie( Jedną szybkę nawet nową, po wyjęciu na spotkaniu już była trefna) w miejscu noska.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites

Pęknięcie czy zarysowanie? Pęknięte do kosza, jeśli to niegłęboka rysa, to można zostawić jako backup, albo do chronowania itp.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Pęknięcie czy zarysowanie? Pęknięte do kosza, jeśli to niegłęboka rysa, to można zostawić jako backup, albo do chronowania itp.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

 

Pęknięte może i na długość 3 mm, ale jednak pęknięte :icon_confused:. Jak mówicie, że lepiej nie ryzykować to poczekam jeszcze tydzień ze strzelankami i kupię nowy wizjer ten będzie jako zapasowy najwyżej. Szkoda mi tylko tego, że okulary kosztowały niemało i po kilku strzelankach, są do wymiany.

 

Gdzie to pęknięcie jest ?

 

Na samej górze szybki tam gdzie łączy się ona z oprawkami.

Tutaj są zdjęcia: http://imgur.com/a/5gpAT

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...