Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posiadam takie szelki i orientuje sie tylko ze do oczek na samej gorze montuje sie gorne szelki od kostki a dolne od plecaka do bocznych kolek ( tych obok na niebiesko zaznaczonych elementow ) . I najwyrazniej trzymam w domu jeszcze inny rodzaj tego oporzadzenia gdyz przy lewej szelce mam taka skorzana obejme zapinana na " grzybka " srednicy latarki fultona ( idealnie pasuje :) ) .

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jest tak:

 

Do górnych d-ringów (bliżej pasa) zaczepia się paski "kostki".

Do dolny (bliżej łącznika szelek) i do pionowego paska - pokrowiec z OP-1.

Do bocznych D-ringów - dolne paski "kostki".

Na bocznych D-ringach powinny być jeszcze dwa regulowane paski z O-ringami, do których zaczepia się chlebak (po prawej) i maskę (po lewej) i dodatkowo do haków z tyłu.

Link to post
Share on other sites

Chwila moment :) Mam torbę do maski pgaz.(dla rozwiania wątpliwości - jest to torba w kamuflażu "deszczyk" vel as "moro" :wink: )ale ona ma tylko 1 d-ring który na dodatek służy do podłączenia bocznego paska z karabińczykiem.

Może przyjmijmy pewne oznaczenia:

Stalowe elementy oznaczymy od góry parami (w sumie trzy pary ; "haków" i "niebieskich" nie biorę pod uwagę).

Do górnych d-ringów (bliżej pasa)[ 1 para ?] zaczepia się paski "kostki".  

Do dolny (bliżej łącznika szelek)[ 2 para ?]  i do pionowego paska - pokrowiec z OP-1.  

Do bocznych D-ringów - dolne paski "kostki". )[ 3 para ? najbliżej niebieskich ?]  

Na bocznych D-ringach powinny być jeszcze dwa regulowane paski z O-ringami, do których zaczepia się chlebak (po prawej) i maskę (po lewej) i dodatkowo do haków z tyłu.

Czerwone podpisy moje

 

Widziałem także chlebak, który wyglądał tak jakby miał być montowany do pasa głównego( ma zwykłe szlufki ), więc nie wiem jak on ma być montowany do jednego z trzeciej pary d-ringów :|

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...