Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty - na walkę i na zimę


Recommended Posts

Chcę kupić buty wojskowe do gry w airsoft, jednak muszą się one także nadawać na zimę. Bardziej chodzi mi nie o to, by było w nich ciepło, tylko żeby się od mrozu i śniegu nie rozleciały. Dlaczego na zimę? Bo po prostu rodzicę nie zafundują butów które będą się nadawały jedynie do biegania po lesie :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm przedział cenowy myślę coś koło 200zł.

 

Gromy są tanie i mi się podobają także z wyglądu, tylko niech mi jakiś ich właściciel potwierdzi, że się w zimie nie rozpadną :) A i jeszcze co do gromow: nadaja sie zarowno do lasu jak i na teren zabudowany?

Link to post
Share on other sites
Hmm przedział cenowy myślę coś koło 200zł.  

 

Gromy są tanie i mi się podobają także z wyglądu, tylko niech mi jakiś ich właściciel potwierdzi, że się w zimie nie rozpadną :) A i jeszcze co do gromow: nadaja sie zarowno do lasu jak i na teren zabudowany?

mój kumpel używa ich już drugi rok, mało o nie dba, trzymają się bardzo dobrze. do są ogólnie buty do poruszania się po mieście, ale on używa ich do lasu, nizaleznie od pogody czy pory roku.

Link to post
Share on other sites

Jakby co to możesz też sprawdzić Magnum'y. Pomimo iz ślizgają się trochę na lodzie to są bardzo ciepłe (ja w swoich w zime łażę). Jakkolwiek przez ostatnich pięć zim przechodziłem w glanach (ja tam glany mam o każdej porze roku, może czasem tylko latem nie), ale ja jestem specyficzny dość 8)

Link to post
Share on other sites

Gromy na zime? Zły pomysł, te buty przeciekają, jak tylko woda dojdzie powyżej linii podeszwy. wiem, że śnieg zachowuje się trochę inaczej, ale i tak skończysz prawdopodobnie w mokrych butach. Polecałbym raczej trochę odłożyć i kupić buty bundeswehry lub zwykłe desanty (jeśli chcesz tanio) potraktować impregnatem- samoróbką z wosku

Link to post
Share on other sites
W desantach będziesz robił piruety na lodzie :wink:

a w gromach nie?????????Zresztą wskaż mi buty, które się sie ślizgają na lodzie (najlepiej takie, których używałeś).

Jak się wogóle nie chcesz ślizgać, to idź do sklepu turystycznego i sobie kup antypoślizgowe 'przylepce' do butów :P

Link to post
Share on other sites
Gromy na zime? Zły pomysł, te buty przeciekają, jak tylko woda dojdzie powyżej linii podeszwy. wiem, że śnieg zachowuje się trochę inaczej, ale i tak skończysz prawdopodobnie w mokrych butach. Polecałbym raczej trochę odłożyć i kupić buty bundeswehry lub zwykłe desanty (jeśli chcesz tanio) potraktować impregnatem- samoróbką z wosku

to chyba masz jakąś feralną parę tych butów........ desanty odradzam

 

A moze trzeba pomyslec o jakis butach trekingowych - odpowiednia kolorystyka i materiały i bedziesz zadowolony i w zime i na strzelaniach.

też dobry pomysł, ale kupić dobre buty tego typu to chyba minimum 200zl

Link to post
Share on other sites

 

to chyba masz jakąś feralną parę tych butów

 

miałem ;). gromy to za te pieniądze nawet dobre buty, ale na pewno nie na zimę. zresztą z tymi desantami to się trochę zagalopowałem, równie dobrze, a nawet lepiej możnaby kupić którąś z setek par wojskowych butów innych narodowości z allegro zrobionych z 'pełnej' skóry, bez membrany (bo rozumiem, że na gore-tex autor tego tematu nie chce wydawać pieniędzy)

 

EDIT: i tak najgorzej było w zimę w hi-tec'ach stealth leather , musiałem uważać, jak szedłem po ubitym śniegu, istna ślizgawka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...