Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MB08 upgrade, czy goła?


Recommended Posts

Forum jest po to, żeby dyskutować, tak? Żebym mógł zadać pytanie i otrzymać na nie konkretną odpowiedź, zgadza się? Zadałem proste pytanie, oczekuję prostej odpowiedzi, a nie odsyłanie mnie do linków, gdzie niby znajdę odpowiedź na moje pytanie. Skoro ktoś tworzy temat z pytaniem, to odpowiedzcie na nie normalnie, a nie tekstami 'wszystko jest na forum, poczytaj'

Jeszcze raz wysyłam treść mojego pytania. Pozdrawiam

 

Witam. Chciałbym kupić karabin sniperski MB08. Po pierwsze moje pytanie brzmi, czy uważacie, że jest to dobra broń? Podatna na modyfikacje? Chciałbym aby wyrazili się jej właściciele, jakie są jej osiągi, skuteczny zasięg itp. Po drugie, ważniejsze pytanie: Lepiej kupić model z Taiwangun:

http://www.taiwangun...mb08-olive-well

 

i wymienić gumkę hop-up oraz lufę precyzyjną. Jeżeli tak, to jaką lufę?

 

czy lepiej kupić

https://www.militari...90_g_p10432.xml

 

bez żadnych upgrade'ów i samemu wszystko ulepszyć?

Link to post
Share on other sites

Drogi dam37, zarejestrowałeś się na portalu, na którym obowiązują pewne zasady, ujęte m.in. w netykiecie.

Pozwól, że przytoczę Ci z niej parę punktów:

II 2. Zanim użytkownik zada pytanie na WMASG.pl lub forum ma obowiązek sprawdzić czy dane zagadnienie nie zostało już poruszone gdzie indziej korzystając z wyszukiwarki na WMASG.pl i na forum (Uwaga! Są to osobne wyszukiwarki).

II. Jak zadawać pytania?

  1. Zastanów się czy zadając pytanie przy minimalnym wysiłku nie odpowiedział byś na nie sobie sam.

 

Zerknijmy również do regulaminu forum - oto, co w nim znajdziemy:

- Tematy oraz posty, które zostały utworzone, a treść ich pytania jest łatwa do odnalezienia na forum zostaną skasowane (nie dotyczy działu "Jak zacząć?");

 

Wbrew obiegowej opinii krążącej wśród podobnych Tobie osób, forum dyskusyjne nie służy do tego, żeby odpowiadać na każde zadane pytanie. To nie grupa fejsbukowa (czy inny serwis społecznościowy), gdzie znalezienie czegokolwiek napisanego wcześniej graniczy z cudem i siłą rzeczy sensowne jest tylko zadawanie pytań. Forum to przede wszystkim baza wiedzy. Wiedzy uzbieranej przez lata aktywności użytkowników i usystematyzowanej. Umieszczonej w odpowiednich działach i wątkach - właśnie po to, żeby łatwo odszukać to, co już na dany temat wiadomo.

Żądanie od stałych użytkowników przez przychodzącą z zewnątrz osobę, by po raz kolejny powtórzyli to, co jest dostępne na wyciągnięcie ręki jest zwyczajnie okazaniem braku szacunku dla tych osób i już wykonanej przez nich pracy.

 

Oczywiście osoby nowe na forum i w ersofcie nie muszą od razu orientować się we wszystkim i mogą mieć problem z wyłuskaniem potrzebnej im wiedzy. Dla takich właśnie osób tworzy się poradniki, streszczenia danych tematów, istnieje również dedykowany dla nich dział, gdzie stosowana jest ulgowa taryfa. Wymaga to jedynie absolutnego minimum własnego wkładu.

Tobie niestety nie chciało się wykonać nawet tego minimum. Jedyne co robisz, to wymagasz, nie dając od siebie NIC w zamian. Nie dziw się więc, że nie otrzymujesz żadnej pomocy.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to z chęcią je wyjaśnię.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...