Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika dla świeżaka?


Recommended Posts

Witam jestem pierwszy raz na forum i chciałem zaczął swoją przygodę z ASG między innymi nigdy nie sztrzelałem z repliki a jedynie z wiatrówek. Mam 15,mieszkam niestety za granicą,no ale cóż mam nadzieje że uda wam sie mi pomoc :) Myślałem nad repliką sprężynową oraz elektryczną jeśli chodzi o gazowe to niestety u mnie kosztuje jakieś 70zł-120zł za buteleczke.Tak ogólnie to chciałbym sobie kupić Shotguna albo tej onna broń oprocz pistoletu on sie jeszze kupi. W Szwecji ceny sa tak-100zł to 200kr czyli cene w polsce mnoży sie przez 2. Myśle nad kupnem tego Shotguna sprężynowego http://www.cabom.se/produkter/airsoft/airsoft_fjader/gevar_fjader/Airsoftgevar_Combat_Zone_SG600_PG_6mm_-_Fjaderdrivet?id=507288 OPIS-AIRSOFTGEVÄR strefy walki SG600 PG 6 MM - wiosna napędzane

01234

Ord. cena

769,00

O STREFA AIRSOFTGEVÄR COMBAT SG600 PG 6 MM - wiosna DRIVEN

Airsoftversion klasycznego modelu shotgun pompy z kompozytowego tłoka. Wciągająca wzór w taki sam sposób jak w modelu szybko ładowane ruchem pompy. Dostępny w dwóch wersjach.

Combat Strefa SG600 zawarte szybką ładowarkę i pas broń, dzięki czemu można powiesić broń pompy. Ten karabin to bardzo realistyczny i zabawy pistolety pompy, które zmienią swoją airsoftskytte od zwykłych.

Tej wiosny napędzane airsoftgevär wymaga dokonania ruch pompowania przed każdym strzale.

CECHY

Perforowane "ciepła" na blasze beczki

Regulowany teleskopowy Tłok

"Slam pożaru możliwe

 

Opis może być niezrozumiały ale jeśli siedzicie na telefonie w przeglądarce Chrome to tam jest opcja tłumacz.

 

http://www.cabom.se/produkter/airsoft/airsoft_fjader/gevar_fjader

Link to post
Share on other sites

To jest producent broni palnej, nas interesuje kto robi replikę.

 

Po tym pierwszym linku wnioskuję że ASG. Jak dla mnie były strasznie średnie - delikatne plastiki i części ZnAlowe. Prędkość początkowa dosyć mizerna. Fajny bajer że strzela trzema kulkami naraz i z tego co pamiętam jest możliwość regulacji "rozrzutu". Magazynki w formie łusek tez wyglądają ciekawie, ale wymiana ich jest średnio wygodna.

Edited by Urban47
Link to post
Share on other sites

Cofam wszystko co napisałem ,prawie. Strona TaiwanGun wchodzi w grę tylko cena jest podana w Euro znalazłem Shotgun Long 003 AGM czytałem o nim troche, i myślę że kupno jego będzie dobrym czynem :)

 

Ten shot gun jest najlepszy w tej cenie? Bo po wyższych to widze ze maja mnie fps i mocy wylotowej (J)

 

 

 

Czy tez lepiej kupić wersje short ale dokupić kolbe? Slyszalem ze kolby doczepiane sie łamią przy ,,adrenalinie"

 

 

 

A jeszcze jakie gogle czy okulary możecie mi polecic z tej strony?

 

 

 

jakieś za minimum 30 EURO

 

 

 

albo poprostu dobre aby miały antyfog i przepraszam za tyle pytań ,ale dopiero będę zaczynał z ASG.

Edited by utak3r
Link to post
Share on other sites

Kolego zerknij w temat obok. Tam juz masz troche informacji. Ceny w euro na TG czesto tez mi sie pojawiaja (moze maja jakies problemy techniczne itp.) Mam kolbe dluga i fajnie sie strzela ale nigdy mi nie upadl i uwazam na nia.

 

Czy chwyt pistoletowy kupisz to raczej nie, a szkoda ze tego nie ma w sprzedazy.

 

Widzialem gdzies w komisie na forum chwyt pistoletowy za 10 zl uzywany od AGM. Wymiana to odkrecenie 3 srubek i 2 minuty pracy.

 

Okulary kup dobre np. Uvex czy bolle to takie dobre i polecane firmy moga byc. Np uvex ivo kupisz za 40-50 zl i masz dobra ochrone, a nie wydajesz, az 30 euro.

 

 

Sam mam uvex ivo i jak mi sie zarysowaly i je sprawdzilem balistycznie to wymienilem na inna szybke.

Wzialem wlasnie szybke z antifogiem i mi sie te sprawdza bo i tak paruja.

 

 

Uvex ivo bralem z Allegroi na TG ich chyba raczej nie spotkasz. Te tansze co tam sa nie powinny byc stosowane do asg takze uwazaj zeby nie kupic byle czego.

 

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Kolego zerknij w temat obok. Tam juz masz troche informacji. Ceny w euro na TG czesto tez mi sie pojawiaja (moze maja jakies problemy techniczne itp.) Mam kolbe dluga i fajnie sie strzela ale nigdy mi nie upadl i uwazam na nia.

 

Czy chwyt pistoletowy kupisz to raczej nie, a szkoda ze tego nie ma w sprzedazy.

 

Widzialem gdzies w komisie na forum chwyt pistoletowy za 10 zl uzywany od AGM. Wymiana to odkrecenie 3 srubek i 2 minuty pracy.

 

Okulary kup dobre np. Uvex czy bolle to takie dobre i polecane firmy moga byc. Np uvex ivo kupisz za 40-50 zl i masz dobra ochrone, a nie wydajesz, az 30 euro.

 

 

 

 

Sam mam uvex ivo i jak mi sie zarysowaly i je sprawdzilem balistycznie to wymienilem na inna szybke.

Wzialem wlasnie szybke z antifogiem i mi sie te sprawdza bo i tak paruja.

 

 

Uvex ivo bralem z Allegroi na TG ich chyba raczej nie spotkasz. Te tansze co tam sa nie powinny byc stosowane do asg takze uwazaj zeby nie kupic byle czego.

 

 

Dziekuję Foton,przedstawie wam oferty jeśli chodzi o to,i przepraszam za moją pisownie to przez ten Szwedzki :/ ,naprawde przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Foton a mógłbyś mi podać jakieś z gogli z TaiwanGun? Później bedę kupywał hełm.

Mam jeszcze pytanie co do wersji long i kolby, czy lepiej jednak kupic wersje short czy long? i czy są lepsze shotguny za odrobine większą cene z Taiwangun? tak jakieś o 15 Euro wyżej.

Oraz jakie kulki możesz mi polecic 0,20g czy 0,25 na taiwangun i z jakiej firmy?

Edited by utak3r
Link to post
Share on other sites

Foton a mógłbyś mi podać jakieś z gogli z TaiwanGun? Później bedę kupywał hełm.

Mam jeszcze pytanie co do wersji long i kolby, czy lepiej jednak kupic wersje short czy long? i czy są lepsze shotguny za odrobine większą cene z Taiwangun? tak jakieś o 15 Euro wyżej.

Oraz jakie kulki możesz mi polecic 0,20g czy 0,25 na taiwangun i z jakiej firmy?

Słyszałem że najlepsze kulki do tego shota to 0,23g
Link to post
Share on other sites

Foton a mógłbyś mi podać jakieś z gogli z TaiwanGun? Później bedę kupywał hełm.

Mam jeszcze pytanie co do wersji long i kolby, czy lepiej jednak kupic wersje short czy long? i czy są lepsze shotguny za odrobine większą cene z Taiwangun? tak jakieś o 15 Euro wyżej.

Oraz jakie kulki możesz mi polecic 0,20g czy 0,25 na taiwangun i z jakiej firmy?

 

I czy jest poprostu lepsza strzelba z lepszego materiału jak i z metalu troszke droższa za jakies 200zł lub też 150zł więcej na Taiwangun?

 

Lub też ci myślisz o kupnie http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-522-cm?from=listing&campaign-id=19 tego elektryka na początek abym miał to pare lat, i czy może wiesz na ile taki akumulator może starczyć?

Edited by utak3r
Link to post
Share on other sites

Tego "elektryka" nie kupuj to nie jest replika stracisz tylko hajs już lepiej weź tego AGMa co do kwestii czy długa kolba czy krótka to zależy od twoich preferencji i czy będziesz strzelał w lesie czy budynki? Do budynków lepiej krótka łatwiej będzie ci manewrować. Kulki 0.23-0.25.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...