Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z repliką Cm.028 kulki blokują się w lufie.


Recommended Posts

Witam, mam pewien problem parę dni temu zakupiłem replikę CM028, wszystko ładnie, pięknie, ale po jakimś czasie zauważyłem, że po serii "full-auto" kulki blokują się w lufie, czasem wystarczy, że odwrócę replikę do góry nogami i strzelę lub przechylę lufę i kulki wylecą. Niestety częściej muszę skorzystać z wycioru, jak naprawić ten problem?( Koledzy z ASG mówią mi, że może to być problem z zębatkami w gearboxie czy coś takiego, jeśli to prawda to jak to naprawić i co dokładnie zrobić?) Proszę o pomoc i dziękuję!

Link to post
Share on other sites

Przestań sypać kwadratowe kulki - pewnie sypiesz jakieś rocketsy czy PJ, nie?

Używam KILO 9 0.25g - mój kolega posiada tę samą replikę CM028 i nie ma żadnego problemu z tym.

 

Używam KILO 9 0.25g - mój kolega posiada tę samą replikę CM028 i nie ma żadnego problemu z tym.

Kulki kupione na taiwangun
Link to post
Share on other sites

Tandetne kulki, dystanser za mocno ustawiony w dół, kołnierz gumki sie zawinął... w każdym razie coś przy komorze hu. Najłatwiej pożyczyć markowe kulki i wtedy potestować. Następnie jak nie to, to brać się za rozbieranie hu.

Rozbieranie HU? - Sprawdzałem czy gumka się podwinęła, przeczyściłem lufę rozbierałem już całą przednią część prócz gearboxa(czy jakoś tak) - ponieważ jeśli nie znajdę odpowiedzi odeślę na gwarancję. W poniedziałek kolega pożyczy mi swoje inne kulki więc się okażę, gumka Hop UP poprawiona, miała zbędną ilość "gumki" (nie wiem jak to napisać) pozbyłem się tego i teraz jest idealna niestety problem został. Za 2 dni napiszę wam czy zmiana kulek pomogła, trzymam kciuki, Edited by dawidson691
Link to post
Share on other sites

Tandetne kulki, dystanser za mocno ustawiony w dół, kołnierz gumki sie zawinął... w każdym razie coś przy komorze hu. Najłatwiej pożyczyć markowe kulki i wtedy potestować. Następnie jak nie to, to brać się za rozbieranie hu.

Aaa, tak już rozbierałem hop up, gumka była jakby wyszczerbiona, miała odstające gumowe elementy, pozbyłem się tego i wyglądała gładko i okej, wszystko schowałem upewniając się, że gumka mi się nie podwinęła... Jak pisałem do góry jutro spróbuje jeszcze na innych kulkach!
Link to post
Share on other sites

NIE NIE JEST TO WINA KULEK - Dzisiaj zakupiłem kolejną markę kulek firmy Blaster - to samo, kulki blokują się w serii automatycznej, raz kulka spada 2 metry po strzale a po chwili tnie się i do pomocy potrzebny jest wycior/wyciągnięcie magazynka i oddanie strzałów w celi pozbycia się kulki.. Nie mam już pomysłów chyba wszystkie opcje sprawdziłem.. - Replikę będę odsyłał na gwarancję, czego bardzo nie chciałem..

Link to post
Share on other sites

W którym dokładnie miejscu się blokują? Bezpośrednio w lufie? Czy jeszcze w komorze?

ODPOWIEDŹ TO PODWINIĘTA GUMKA HOP UP - Dzięki za odpowiedzi i pomoc, zapomniałem odpisać, że zrobiłem!

 

W którym dokładnie miejscu się blokują? Bezpośrednio w lufie? Czy jeszcze w komorze?

Miałem dwa problemy jednym była podwinięta gumka hop up a drugim poluzowana śrubka silnika, którą musiałem dokręcić za pomocą imbusa. (śruba znajdowała się pod chwytem!) DZIĘKI JESZCZE RAZ PANOWIE!!
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...