Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 700zł? Jaką wybrać?


Recommended Posts

Może nie emka, ale na magazynki emkowe. APS UAR. Kupisz za około 550zł, i starczy jeszcze na jakieś pierdoły.

W stocku solidne flaki, wygodna, i ergonomiczna.

 

Tanie emki są o kant dupy. A tu szkielet pęknie, a tu uszy body pękną. Dość kapryśne repliki, które bym omijał.

Jeżeli jednak już musi być to polecam kupno specny. Są ok, i to w sumie tyle.

Link to post
Share on other sites

Nie każdemu pasuje plastik, mówię to z autopsji gdyż kilka lat temu "z rozsądku" kupiłem gietę w systemie Aresa. Konstrukcja nie ma sobie równych, ale wygląd po dziś dzień mnie nie zadowala. Ten uar trzyma się na stalowych pinach? Chyba wszystkie znalowe emki są przez słabą konstrukcję podatne na pękanie, Alu T6 niweluje ten problem?

 

@Szajnatown: kolega ma 700zl na replikę a nie 300...

 

@Kukunamuniu: ale szpetna ma więcej efpeesów ^^

 

Jeżeli EA spokojnie wytrzyma SP110 to to wystarczy do gęstego lasu, kontakt na 5-10 metrach jest normą i nie zrobimy nikomu krzywdy tak jabyśmy mieli z 450.

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli EA spokojnie wytrzyma SP110 to to wystarczy do gęstego lasu, kontakt na 5-10 metrach jest normą i nie zrobimy nikomu krzywdy tak jabyśmy mieli z 450.

 

A ten szczegół, iż zazwyczaj 70% kontaktów w lesie jest na dystans 40+ jest już nie ważny.

A potem po jednym strzelaniu, będą oni wydawali grube pieniądze by zupgradować tą EA. Moje doswiadczenia z tanimi EA są więcej niż negatywne.

Tak wiem, są repliki, które przy 330 fps niosą jak inne za 400fps, ale EA się do nich nie zalicza.

 

Ja polecam https://gunfire.pl/p...1-Half-Tan.html - wymienić gumkę, i można strzelać.

 

EDIT: Nie dam głowy, ale ta EA, to chyba ma SP100? Bo na 110 330 fps, to bardzo słaby wynik

Edited by vim
Link to post
Share on other sites

Na SP110 spokojnie powinno być lekko ponad 400fps. U nas w lesie z reguły rozgrywki odbywają się na granicy zasięgu. Dodatkowo każdy listek i najcieńsza gałązka może posuć celny strzał. Różnica w zasięgu między 330 a 400 fps faktycznie jest niemal niezauważalna ale jest spora różnica w przenikaniu przez krzaki oraz odczuwaniu. Może ci się trafić, że trafisz ale pacjent się nie przyzna, bo nawet nie będzie wiedział, że dostał.

Link to post
Share on other sites

Swego czasu zbrojownia ładowała do EA m120 na stockowych flakach, nie tracąc gwarancji. Warto zapytać, czy dalej tak robią

Tak, dalej tak robią.

 

Nie bierz specny, traci osiowość po kilku miesiącach. Lepiej kupić EA i EWENTUALNIE troche doinwestować.

Link to post
Share on other sites

Albo znaleźć lokalnego serwisanta i dać mu zamówienie na replikę. On zarobi, Ty masz replikę.

 

Budę od King Armsa czy GP idzie za 350zł dorwać. Komora shs, stock lufa, guma gg to ok. 90zł. Resztę od shs idzie dorwać za grosze. Swoje mp15 king armsa w moe z gb SHS na m140 zrobiłem za 640zł. Plus 10 midow boyi za 730zł przesyłkami. Myślę, że na biedniejszej opcji na m110-20 dostaniesz pełen komplet w markowej budzie za 700zł włącznie z pracą serwisanta.

 

Czyli dogadaj części wewnętrzne z serwisantem, a markową budę znajdziesz w komisie lub zleć serwisantowi. I wyznacz mu budżet na całość.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...