Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niezniszczalne gogle i reszta sprzętu :p


Recommended Posts

Cześć, w tym roku będę się zabierał za zakup całego sprzętu do ASG, od razu kupuje cały ekwipunek bo wiem, że mi się spodoba (strzelałem się już, mam ekipę i najprawdopodobniej będziemy później zakładać grupę rekonstrukcyjną), chcę kupić AK od Cymy (028) i zastanawiam się nad ochroną oczu, chce gogle, bo myślę, że będą bezpieczniejsze, ale nie moge znaleźć niczego w przystępnej cenie z klasą B, chcę B bo dopiero przy nich będę czuł się bezpiecznie :icon_razz: Macie jakieś propozycje? Mundur przyleci do mnie w wakacje i jest już opłacony więc o to się nie martwię. Maska to będzie zwykły stalker od taiwangun.com a boczniak to najprawdopodobniej beretka od stti. Lecz szukam też jakiegoś glocka gazowego ale są drogie. Więc chciałbym prosić o poradę, jakie gogle i czy jest w cenie do 200zł jakiś przyzwoity glock na greengas?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Gogle dobre ale poszukaj w innych sklepach, bo zapewne można je dorwać taniej (militaria nie mają najlepszych cen).

Tak poza tematem. Jaką grupę rekonstrukcyjną będziecie zakładać? Jednostka/okres?

 

Patrzę na militarii bo mam tuż pod nosem :p a grupa będzie raczej nietypowa bo rekonstrukcja działań wojennych Armenii, przede wszystkim regionu Karabachskiego.

Link to post
Share on other sites

Ooo ciekawe. Daj znać jak sie rozwinie, chętnie poobserwuję.

Narazie to się uzbrajamy i staramy się o oryginalne mundury, kupujemy repliki, a jak to się rozwinie zobaczymy z czasem :) Czyli co, te gogle będą okej? I jak z tym glockiem, da radę coś znaleźć?

Link to post
Share on other sites

Bierzesz się za rekonstrukcję? Wiesz ile to kosztuje? Jeśli tak to nie szukałbyś najtańszych replik, bo to tylko niewielki koszt przy reszcie. Może masz na myśli stylizację?

To znaczy, mam zamiar kupować od razu wyposażenie tego wojska które będę chciał rekonstruować i z czasem polepszać sprzęt. Co masz na myśli mówiąc "reszta"?
Link to post
Share on other sites

1) Revision Locust

2) ESS NVG

3) ESS NVG Fan lub mofyfikowane

4) Bolle X800

 

Wszystkie powinny cię zadowolić. ESS będą tutaj najwygodniejsze jeżeli chodzi o wybór i wymianę wizjerów, natomiast Locusty będą mniej parować (przynajmniej u mnie tak było).

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites

Z czego jedynie Bolle X810 będą semi nisko-profiliwe a reszta to gogle pływackie, co po czasie nie każdemu się podoba. Przymierzam się do tych X810 nich i zastanawiam, czy norma STANAG 4296 wystarcza w czasach, gdy postrzał z 800 fps "z przyłożenia: niestety jest realny.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To tak, wracam z kolejnym pytaniem. Naczytałem się co prawda trochę o Spartacach ale byłem ostatnio w sklepie militaria (mam w swoim mieście sklep stacjonarny) i szukałem repliki. Natknąłem się na Spartaca 22 (Srt-22) i pomimo tych wszystkich opinii jaki to on nietrwały jest i w ogóle był bardzo dobrze spasowany i sprawiał wrażenie solidnego. Niestety w internecie za dużo o nim nie ma i pytanie do was - opłaca się zaryzykować i go kupić?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, w jakiej cenie tam znalazłeś, natomiast patrząc na ceny na gunfire, jest to 429zł. Za niewiele więcej (około 100zł) masz coś z serii rk-0x od boyi, gdzie są to repliki, które nie są plasticzane oraz mają niezłe bebechy. Dodatkowo jak kupisz sobie lepszą replikę, to boyca sprzedasz - tego spartaca raczej nie. Moim zdaniem lepiej dołożyć i kupić coś dużo lepszego.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, w jakiej cenie tam znalazłeś, natomiast patrząc na ceny na gunfire, jest to 429zł. Za niewiele więcej (około 100zł) masz coś z serii rk-0x od boyi, gdzie są to repliki, które nie są plasticzane oraz mają niezłe bebechy. Dodatkowo jak kupisz sobie lepszą replikę, to boyca sprzedasz - tego spartaca raczej nie. Moim zdaniem lepiej dołożyć i kupić coś dużo lepszego.

Sęk w tym, że chcę coś raczej z imitacją drewna (ale nie te od rk gdzie magazynek jest jaki jest) a kolba najlepiej składana :/

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/elektryczne/rk-01w-real-wood-boyi

Masz drewno, masz składaną kolbę. Magazynek jak to w AK, nie wiem w czym problem. Ostatecznie i tak pewnie kupisz cymowskie midy, jak większość graczy.

A jeśli od drewna i stali wolisz plastik malowany na brązowo, to nie wiem... może zmień zdanie :D I tak jak napisał Ci NoWay - Spartaca raczej później nie odsprzedasz.

W cenie SRT-22 masz też G608, sprawdzony od lat.

Link to post
Share on other sites

Hm, skoro Armenia to chyba G608 się nie nada;) Zakładając że to w ogóle jest przemyślany temat (reko ze Spartacem?)

 

aragac, jak widzisz tę rekonstrukcję?

To znaczy tak - na początku to kupimy to co będziemy mogli, i z czasem po prostu wymieniać sprzęt - a kałaszek mimo wszystko musi być bo chodzi głównie o ten region Karabachski, gdzie tam to właśnie z kałasznikowów najwięcej się korzysta jak i w całej Armenii.
Link to post
Share on other sites

Pro Tip: jak będziesz używać słowa "stylizacja" zamiast "rekonstrukcja" to koledzy dadzą Ci spokój :P

Zapamiętam :D W poprzednich poście kiedy napisałem, że wolę coś z imitacją drewna to miałem na myśli, że coś na czym będzie drewno/imitacja bo na np pewnym modelu od boyi (chyba rk-02) jest zamiast tego drewna pomalowane na czarno.
Link to post
Share on other sites

Zapamiętam :icon_biggrin: W poprzednich poście kiedy napisałem, że wolę coś z imitacją drewna to miałem na myśli, że coś na czym będzie drewno/imitacja bo na np pewnym modelu od boyi (chyba rk-02) jest zamiast tego drewna pomalowane na czarno.

 

W Boyjach tam gdzie występuje drewno jest solidna drewniana sklejka. To nie udające drewno plastiki.W modelach gdzie jest plastik jest plastik. Ale to też nie jest znany z tanich replik plastik udający plastik tylko solidny plastik :icon_mrgreen: Mam nadzieję że się jasno wysłowiłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...