Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sklep.survivalowo.pl


Recommended Posts

sklep.survivalowo.pl - zapraszamy do naszego nowego sklepu. Dopiero raczkujemy w temacie, za nami dopiero miesiąc aktywnej sprzedaży lecz z mniejszymi i większymi sukcesami więc liczymy na Wasze wsparcie. Naszym celem jest konkurencyjność i elastyczność cen, najszybszy kontakt z klientami i sprawne podejście do sprzedaży. Staramy się by nasze ceny były najniższe w Polsce- robimy co możemy. Jeśli konkurencja ma taniej, postaramy się jeszcze bardziej obniżyć ceny - klientów traktujemy indywidualnie w każdej sprawie. ZAPRASZAMY !!
Link to post
Share on other sites

Nie idźcie za bardzo w stronę: ktoś ma taniej?- my zejdziemy jeszcze niżej! Przez takie działania sklepy niestety same psują sobie rynek. Nieraz później upadają, bo myśleli, że najniższa cena wszystko rozwiąże.

Konkurencyjne ceny, najlepsza obsługa, wychodzenie do ludzi ;)

Widzę, że zajmujecie się organizacją imprez, wyjazdów etc. Użyjcie tego do swojej wizytówki i wcale nie będziecie musieli przeć w stronę najniższych cen ;) Przy takiej działalności możecie z powodzeniem promować się na YT. Większość sklepów jednak ogranicza się do sprzedaży.

Od siebie życzę powodzenia i mam nadzieję, że jeszcze usłyszę o sklepie. A jak pojawią się customowe noże, to pewnie sam zakupię.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...