Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Classic Army na początek


Recommended Posts

Witam. Pewnego razu przekopując internet natrafiłem na dosyć tanie mki od CA. Chodzi mi o modele z polimerowym body (tzw. Linia "Skirmish"). Czy miał już ktoś replikę z tej serii? Czy wnętrzem różnią się od droższych odpowiedników? Warto wydać na nie te 750zł czy znajdę coś lepszego do lasu w tej cenie? Są dobre na początek?

Od razu mówie że nie chce chińskich kałaszków.

P.s Przeczytałem że mają odrazu wmontowane kable niskooporowe i mosfet, więc... kusi :).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

To mój pierwszy post więc prosiłbym mnie poprawić jak coś. Tak więc ja posiadam tą replikę z serii ''SportLine'' czyli ta ekonomiczna. To body z polimeru nie jest takie złe nie odczuwa się zbytnio że to jakaś tandeta. Tak ma mosfet i te kable nawet przejściówkę na T-connect. Moja na stocku miała 360 fpsów i na lipo 11.1v miała dobry rof nawet. Ja wymieniłem gumkę hop siup i dystanser a teraz czeka mnie wymiana springa z tłokiem i sorbo. Serwisant mówił mojemu koledze że na stocku 415 fps pociągnie.Fajnie hopek także podkręca i zasięg ma podobny do cm 517 (400 fps) mojego kolegi więc możliwe że też dostał feralny egzemplarz. Mi bardzo się ta emka podoba i pomimo mojego nikłego doświadczenia w ASG (chodź z wielu repek już mogłem strzelać) to ja ci ją polecam :3

Link to post
Share on other sites
To mój pierwszy post więc prosiłbym mnie poprawić jak coś

Używamy przecinków.

 

Słyszałem, że te niskobudżetowe M4 od CA mają strasznie słabe bebechy.

Coś mi się wydaje, że szybko je zajedziesz dobrym rofem.

 

.Fajnie hopek także podkręca i zasięg ma podobny do cm 517 (400 fps) mojego kolegi więc możliwe że też dostał feralny egzemplarz.

Nie rozumiem tego zdania.

Swoją drogą, porównywać do CM.517 to chyba trochę nieporozumienie, nawet jeśli mówimy o ekonomicznej wersji CA..

 

Za te 750 zł wolałbym chyba wziąć nie-polimerową Specnę.

Link to post
Share on other sites

A ja bym kupił w tej cenie emkę Evolution Airsoft, albo jakąś używaną, też markową replikę. A jeśli interesuje cię też AK, to zastanowił bym się nad Force Core by E&L, albo dozbierał do E&L/LCT. Oczywiście jeśli podniósłbyś budżet dp tej kwoty, to jest też wiele innych dobrych replik...

Link to post
Share on other sites

Wiem że w tej cenie są np. Kałachy stalowe itp. Zapomniałem jednak dodać że tą emke kupiłem przy zniżce na 300 zł. To bardzo istotny fakt dlaczego akurat tą repke kupiłem. Bebechy nie ma takich jak prawdzie CA, jednak m120 da się wrzucić. Jakby wyrwał tanio tą emke to by się chyba opłacało . Nie wiem ma już 5 k przechodzenia i nic z gb się nie stało.

Link to post
Share on other sites

Wiem że w tej cenie są np. Kałachy stalowe itp. Zapomniałem jednak dodać że tą emke kupiłem przy zniżce na 300 zł. To bardzo istotny fakt dlaczego akurat tą repke kupiłem. Bebechy nie ma takich jak prawdzie CA, jednak m120 da się wrzucić. Jakby wyrwał tanio tą emke to by się chyba opłacało . Nie wiem ma już 5 k przechodzenia i nic z gb się nie stało.

A w jakim to sklepie takie obniżki są obecnie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...